Eminem در حین تقلید هجوآمیز “Stan” از پیت دیویدسون Cameo می سازد

شاید هیاهوی پیرامون پلی استیشن 5 سونی تنها احساسی باشد که رقیب عشقی است که امینم از طرفدارانش می گیرد. در نتیجه، شنبه شب زنده به نظر می رسید که ركورد موفق “استن” مارشال را در یک آهنگ درباره تلاش یک گیمر برای این کنسول تقلید کند.

PS5 بدون شک در بالای لیست کریسمس برای بسیاری از کودکان و بزرگسالان قرار دارد. و استو (پیت دیویدسون) پس از چرخاندن هر سنگ برای یافتن سنگ ، تصمیم گرفت بنشیند و از مرد بزرگ مسئول یک سنگ بخواهد. در حالی که نامه ای به سانتا کلاوس (با بازی توسط SNL میزبان جیسون بیتمن) ، وسواس استو در بازی شروع به رقابت با شیفتگی استن با امینم کرد.

استو در حالی که لیست کریسمس خود را در یک زیرزمین یادداشت می کرد ، رپ می زند: “من حریص و بی بضاعت نخواهم شد و بیش از حد از تو درخواست نخواهم کرد. “فقط یک چیز را بخواه ، و امیدوارم که هنوز هم این احساس جادویی را داشته باشی / زیرا گرفتن این هدیه تنها چیزی است که مرا زنده نگه می دارد / عزیز بابانوئل ، لطفا برای من یک PS5 بیاوری.”

سانتا مانند آهنگ اصلی ، از نوشتن استو غافل می شود. این باعث عصبانیت گیمر دیوانه شد و باعث شد نامه های شدیدتری به Kris Kringle بنویسد.

استو در نامه های بعدی می نویسد: “اگر نمی توانید به بزرگترین طرفدار خود کمک کنید ، باید فقط بازنشسته شوید / یا دفعه دیگر که از دودکش من پایین می روید ، من الاغ شما را آتش می زنم.”

استو رپ کرد: “آقای هالی جولی عزیز-دو چهره-پسر عوضی”. “من امیدوارم که شما سورتمه خود را تصادف کنید و در خندق صورت رو به پایین بپیچید / من حدس می زنم که سنت نیک بزرگ نمی تواند PS5 را ردیابی کند / هی ، سانتا من یک پنجم تخم مرغ را نوشیدم ، جرات رانندگی من را دارید؟”

پس از خواندن این نامه ها ، جن ها در کارگاه سانتا نگران شدند. سانتا برای آرام کردن اعصاب آنها تصمیم گرفت استو را مثل امینم با استن بنویسد. اما سانتا به جای اینکه پیام قلبی مشابه پیام Em به او بدهد ، فقط به او گفت آدرس اشتباهی دارد.

این اجرای خنده دار یکی از موفقیت های جالب Eminem با کاموای خواننده رپ نمادین برتر شد. در انتهای طرح ، امینم در تلویزیون زیرزمین استو ظاهر می شود و یک PS5 را که حتی درخواست نکرده است ، باز می کند.

اِم به صفحه گفت: “حدس می زنم که شیدی امسال حتما پسر خوبی بوده باشد.” “متاسفم ، استو.

طرح کامل را در بالا مشاهده کنید.