دوتچاولی: گزینه People

b4wgbv8fda0at0qfgfds / dutchavelli “class =” ff-og-image-inserted “>

سطح سرگرمی در حال حاضر پیرامون Dutchavelli در رپ انگلستان یک قاعده نیست. آخرین باری که صحنه در هر حرکتی یک هنرمند سریع بود ، مانند این ، زمانی بود که فردو غربی لندن در سال 2016 پا به بیرون گذاشت و با “They Ain’t 100” بلوک ها را برکت داد ، و هر چرخش همچنان نقطه اصلی صحبت است. در حالی که جوانب مثبت رپ جوانب مثبت و منفی زیادی دارد ، دوتچاولی ، 26 ساله ، تلاش می کند این کار را انجام دهد. مردم هلندی را دوست دارند ، و هلندی مردم را دوست دارد – نام او را در هر سایت اجتماعی جستجو کنید و خود خواهید دید.

قافیه متولد بیرمنگام ، روتردام و هاکنی از جامائیکایی و ترینیدادیایی همچنین می داند که استقامت به چه معناست. “داداش ، سوار این پسر هلندی شو! مدیرش ، JamJam ، در سال 2016 در یک DM به من گفت که او این کار را خواهد کرد. این همان سال بود که دوتچاولی اولین موسیقی خود را با تک آهنگ “New Jack City” انجام داد – پیشنهادی که دام او را الهام گرفته از دهه 90 بود. تلنگر هود به همین نام. اما تلاش برای ورود به یک صنعت موسیقی که دید “Dave’s Wanna Know” توسط Drake و Skepta spearhead reimex احیا می شود ، کار ساده ای نبود. نیازی به گفتن نیست که خواهر خودش ، استفلون دون ، یک قرارداد ثبت شده هفت رقمی در پشت اولین EP خود ، Real Ting امضا کرده بود.

فشار رو به افزایش بود. هلندی به کار خود ادامه داد و در این راه با افرادی مانند پیشکسوت ناخوشایند فوتسی و ستاره پاپ رپ ، پروفسور گرین همکاری کرد. اما دو سال بعد ، در سال 2018 ، برای دومین بار خود را در زندان یافت (اولین بار در سن 17 سالگی) در پرونده ای شامل اسلحه و سرقت مجدداً محاکمه شد. پس از بیست و دو ماه حضور در این کشور تبرئه شد ، زمان بازی مرد متولد استیون آلن فرا رسید: او با صدایی جدید ، آتشی جدید و گرسنگی جدیدی برای موفقیت به خانه بازگشت. و این ، او ، با افت بازگشت آهنگ “فقط اگر می دانستی” در بالای سال 2019 – که او را متصل به تولید مته سوراخ کننده ریمز با جریان پرقدرت تر از قبل ، تقویت کرد ، صدای مضحک یادآوری شده خود را تقویت می کند که در آزادترین سبک ها تا سال 2011.

به دنبال هیاهوی “فقط اگر می دانستید” ، که در حال حاضر روی ده ها میلیون چرخش در سراسر Apple Music و Spotify نشسته است (بدون ذکر موزیک ویدیو با بیش از 20 سال) میلیون) ، برچسب های اصلی زدند ، با Parlophone – محل زندگی افرادی مانند کانو و لیلی آلن – نیازهای هلندی و تیمش را برآورده کرد. ماههای مداخله ای او را با آهنگهایی مانند “مطمئنا” و “Bando Diaries” ، با اولین 10 آهنگ برتر خود در قالب “I Dunno” ، یک افت مشترک با تیون وین و استورمزی ، و دو 20 نفر برتر در ” Burning ”با M Huncho و“ 808 ”با Da Beatfreakz ، DigDat و B Young. که ما را به اولین پروژه او می رساند: Dutch From The 5th. ردیاب 16 ردیابی تازه منتشر شده توسط جریان تند و تیز داچاولی هدایت می شود ، زیرا او داستان هایی درباره زندگی از جناحین (“تفکیک”) تا مشکلات ناگهانی روابط (“هرگز واقعاً مال من نیست”) به ما می دهد ، نشان می دهد که می تواند آن را تحمل کند در آنجا نیز اگر او بخواهد وجود دارد.

در بین برنامه پر سر و صدا او ، تقریباً هر هفته فیلمبرداری یک موزیک ویدیوی جدید ، ما موفق شدیم با دوتچاولی تلفنی صحبت کنیم تا درباره سفر او تاکنون بحث کنیم. >

“روز به روز ، فشار احساس راحتی می کند – اما شما می دانید که آنها چه می گویند: فشار باعث ایجاد الماس می شود.”

مجتمع: چه سالی است که شما هلندی می گذرد. سال گذشته این بار ، شما در زندان بودید و اکنون یکی از داغترین نام ها در رپ انگلستان هستید. چگونه این انتقال را پیدا کردید؟

دوتچاولی: دیوانه است زیرا من از یک افراط به دیگری رسیده ام … اما مثل هر زمان به ارتفاعات یا دستاوردهای جدید برسید ، خیساندن آن زمان می برد. هرچند که خوب پیش می رود. بدون شکایت من از هر اتفاقی که الان می افتد لذت می برم تنها فشاری که احساس می کنم این است که هرگز به یک مربع برنگردم ، می دانید چه می گویم؟ این تنها فشاری است که احساس می کنم فشار روز به روز احساس راحتی می کند – اما شما می دانید که آنها چه می گویند: فشار باعث ایجاد الماس می شود.

قبل از اینکه قفل شوید ، با موسیقی کاملاً فعال بودید. فکر می کنم برای اولین بار وقتی با فوتسی در سال 2017 با برنامه “استیک” ارتباط برقرار کردم با شما روبرو شدم و همچنین در اوایل با پروفسور گرین همکاری داشتید. چگونه این ارتباطات بوجود آمده است و فکر می کنید موسیقی شما در آن زمان نسبت به الان چگونه تأثیرگذار است؟

با موسیقی ای که این بار با آن بیرون آمدم ، عناصر اولیه خیلی زیاد بود جلا بیشتری نسبت به قبل و هضم آن راحت تر است. به هر حال احساس من این است. احساس می کنم مردم می توانند این مسئله را بیشتر بپذیرند ، زیرا خام تر است و گوش دادن به آن آسان است ، اگر این منطقی باشد؟ پروفسور گرین ، با وجود او از شرق لندن – تقریباً از یک منطقه یکسانی هستیم – به سختی می توان با او ارتباط برقرار کرد. وقتی ترانه را با او درست کردم ، همانطور که شما گفتید ، من در موسیقی چنین نامی نداشتم ، اما او انرژی من و هر چیز دیگری را احساس کرد و به من احترام گذاشت که من این کار را کردم. برای من ، این آهنگ بزرگی نبود ، اما مخاطب دیگری را به من معرفی کرد. با فوتسی اکنون ، او از لندن شرقی نیز هست و مانند اکثر افرادی که در شرق بزرگ شده اند ، همه ما در یک نقطه سرخپوش بودیم. همه کسانی که من در گروه سنی خودم می شناسم که اکنون رپ می کنند ، خوب همه شروع به تف زدن کردند. این همان مسئله بود: شما به مدرسه می روید ، در زمین بازی هستید و مطمئن شوید که میله های خود را آماده کرده اید تا بر روی “ویولن های مغزدار” تف کنند [می خندد].

خوب روزهای اول

برخی از بهترین ها!

سریع منتظر ژانویه 2019 باشید: شما خانه تازه ای هستید و “فقط اگر می دانستید” ، بازگشت خود را آزاد می کنید ، برک آوت تک. ترکیبی از جریان شگفت انگیز شما ، ضرب و شتم وهم انگیز تمرین و اعتقاد به قصه گویی شما صحنه را به گونه ای لرزاند که مدتی بود ندیده بودم. همانطور که شتاب بیشتری می گرفتید ، چه احساسی به شما دست می داد؟

می توانم بگویم زمان آن مسیر و جو صنعت فقط متفاوت بود. اما مهمتر از همه ، من می گویم فقط محتوای آن و انتخاب ضرب آهنگ است. مثل اینکه من هود را مستند می کنم و مردم این را دوست دارند – آنها بینش را دوست دارند. زندگی من به معنای واقعی کلمه از یک حد به دیگری منتقل شده است و از جایی که در آن قرار گرفته ام ممنون هستم.

بعد از آن آهنگ آهنگ را منفجر کرد – و هنوز هم تعداد را بالا می برد – شما با Parlophone امضا شده اید. به عنوان یک هنرمند مطرح در زمینه برچسب ، چگونه این تجربه را پیدا می کنید؟

من از کنترل خلاقانه ای که به من می دهند لذت می برم من جهتی را که به کجا می رویم و چگونه با آن می خواهیم دوست دارم. در حال حاضر ، همه چیز به خودم بستگی دارد. نه اینکه بگوییم آنها ورودی ندارند. مانند ، با “Black” ، این برچسب برای انتشار بود. من فقط گفتم ، “عالی است. بگذارید این کار را انجام دهیم. ” بنابراین ما در مورد مسائل دور هم جمع می شویم. ما این نوع رابطه را داریم این یک مشارکت است ، هرگز یک دیکتاتوری نیست.

تک آهنگ های بعدی ، “مطمئنا” و “Bando Diaries” ، نیز آهنگ های تمرین بودند ، اما من لزوما شما را drill rapper نمی نامم. خود را چه نوع رپر می دانید؟

به کسی که من را هنرمند مته می نامد ، یا به او می گویم که به فهرست من مراجعه کند ، یا فقط صبر کن ببین! من واقعاً عجله ندارم که یک نکته را اثبات کنم. تا جایی که به من مربوط است این یک ماراتن است. این یک مسابقه نیست شما می توانید فکر کنید که من در آغاز مسابقه یک هنرمند مته هستم ، اما تا وقتی که به پایان رسیدیم ، من می توانم مخالف باشم [خنده]. من مسابقه نمی دهم … آنها به مرور می فهمند که من اینجا هستم! شما می دانید وقتی جوان هستید و غذایتان را می خورید ، و مادر شما مانند این است: “غذای شما پاها رشد نمی کند و تمام نمی شود” ، با من اینطور است: من به جایی نمی روم.

نظرات درباره صدای شما در بخش های نظر خنده دار است. یکی از بهترین مواردی که من دیده ام این است که: “دوتچاولی قطعاً گازوئیل می نوشد و کارهایش را می خورد.” [می خندد] بسیاری از موارد باعث سرگرم کننده بودن میزان صدای شما می شود. آیا به نظر شما هر کدام از این موارد خنده دار است و آیا احساس می کنید که به عقاید کلیشه ای که مردم روی شما گذاشته اند عمل کرده اید؟

به نظر من این موضوع خنده دار است. من عاشق هدیه هستم. اگر مرا در اینستاگرام دنبال کنید و داستان های مردانه را تماشا کنید ، می توانید ببینید من یک پسر سرگرم کننده هستم. دوست دارم لذت ببرم! من اینجا نیستم تا هیچ نما را حفظ نکنم ، مردم چگونه می خواهند من را به تصویر بکشند. من نمی خواهم بروم و به مرد بعدی بگویم چه کاری انجام دهد ، اما من شخصاً مردی قوی هستم. هرچند عموم مردم هرگز نمی توانند فکر کنند که من چیزی هستم که نیستم. من می دانم که هستم و می دانم که هستم. نکته ای که در بین مردم وجود دارد این است که آنها در مورد چگونگی صدای تهاجمی و خشونت آمیز من یا هر چیز دیگری شوخی می کنند ، اما مثل اینکه آنها توجه نمی کنند که من سرگرم کننده نیستم.

من فکر می کنم شما من قطعاً نشان داده ام شما نسبت به خود واقعی هستید و این اتفاق می افتد.

این همه چیزی است که هرکسی باید داشته باشد: برای خود واقعی!

“من آن را انجام داده ام ، و هنوز هم دارم آن را انجام می دهم. حتی اگر دوباره این کار را انجام ندهم ، فقط به خاطر این واقعیت که مجبور شدم این کار را انجام دهم خوشحالم. “

احساس کردم که شما در یک لحظه طرفدار بزرگ DMX هستید.

ورق زدن جهنم ، داداش! DMX؟ صد در صد! من درگیر همه اینها بودم: Biggies ، 2Pacs ، Eminems ، 50 Cent. همه لحظات بزرگ و فرهنگی. در سمت انگلستان ، این Kanos ، Dizzee Rascals بود … اگر این نسل ها را زندگی کردید ، از لحظات فرهنگی صحبت می کنید.

بنابراین شما در سال 0121 متولد شدید ، از زمان کودکی در روتردام بزرگ شد و سرانجام در لندن اقامت گزید. این ترکیبی دیوانه وار از مکان ها است – بزرگ شدن در بسیاری از مکان های مختلف چگونه بود؟ و اکنون که شما نماینده هاکنی ، شرق لندن هستید ، که استعدادهای موسیقی بسیار عالی و همیشه نمودار را تولید کرده است ، آیا برای ادامه کار فشاری احساس می کنید؟

می دانید چه؟ من با شما خیلی واقعی خواهم بود: من خیلی سریع نمودار می کشیدم ، پشت به پشت ، قبل از اینکه حتی بفهمم فشار وجود دارد. من قبلاً بدون این فشار به چیزهای زیادی رسیده ام. برخی ممکن است فکر کنند ، “اوه ، او اکنون می تواند 100 بار این کار را انجام دهد” ، اما من ، مسئله من این است: من آن را انجام داده ام و هنوز هم آن را انجام می دهم. حتی اگر دوباره این کار را انجام ندهم ، فقط به خاطر این واقعیت که مجبور شدم این کار را انجام دهم خوشحالم. اما برای پاسخ به اولین سوال شما ، بزرگ شدن در همه آن مکان ها ، باعث شده است که من از انواع مختلف مردم و فرهنگ های مختلف قدردانی کنم. برای بعضی از افراد ، تنظیم حتی کمی می تواند زندگی را بسیار تغییر دهد. این می تواند یک تجربه آسیب زا باشد. اما با من ، چون من حتی در دوران کودکی خیلی حرکت کرده ام – در اطراف هلند ، در اطراف لندن – من عادت کرده ام که خودم را وفق دهم. حتی به زندان رفتن ، پذیرش و سازگاری برای من آسانتر شد.

بیایید در مورد “I Dunno” صحبت کنیم ، که به نظر می رسد یک رقیب قوی برای آهنگ شماره 1 من است از سال. ارتباط آن با تیون وین و استورمزی در آن مسیر چگونه بود؟

با تیون وین و استورمزی ، بسیار آسان بود. می دانید که گاهی به استودیو می روید و می توانید ساعتها آنجا باشید یا هر چیز دیگری؟ اما وقتی ضرب و شتم ضرب و شتم ، آن را آسان تر می کند. به معنای واقعی کلمه ، من و تیون به آنجا رفتیم و آن را در Tape London ضبط کردیم. ما وارد شدیم ، او بیت خود را ضبط کرد ، من بیت خود را ضبط کردم ، تیون بیت خود را تمام کرد. ما فیلم را ضبط کردیم و تیون به من ضربه زد و گفت: “یو! Stormzy در حال پریدن از رکورد است. ما باید دوباره فیلمبرداری کنیم. ” من مثل “جهنم فاکین” بودم. اینطور بود که اتفاق افتاد ، داداش ، مانند گردبادی.

وقتی خبر وارد شدن به 10 بالا را دریافت کردی چه احساسی داشتی؟

من مشکل این است که من نمی دانستم چگونه چنین چیزهایی را بگیرم مانند ، بله ، من یک 10 برتر دارم ، اما به نظر می رسد که همه از 10 Top 10 استفاده می کنند [با خنده]. من آن را به درستی قبول نکرده ام و در حال غرق شدن نیست ، اما من می فهمم که اکنون چیست. مانند ، rah …

– این یک معامله بزرگ است.

بله ، این یک معامله بزرگ است. قطعاً.

سال 2020 پروژه های پیشگامانه ای از صحنه رپ انگلستان دیده شده است ، از جمله Headie One ، Nines و Potter Payper. چطور اولین میکس تیپ شما ، Dutch From The 5th ، در برابر آنها ایستادگی می کند؟

من در مسیر خودم هستم ، مرد. و نه تنها این – با احترام فراوان نسبت به آن بچه ها ، من علاقه زیادی به کارهای آنها دارم – اما این اولین سال معرفی من ، معرفی مناسب من است. ما قبلاً شما را می شناسیم [می خندد]. فقط مطمئن شوید که آن مخلوط را پلیس می کنید ، انگشت خود را به سمت بالا بکشید ، روی آن کلیک کنید ، آن را با مادر ، دوست ، عمه ، پدر و مادر بزرگ خود به اشتراک بگذارید. من زندگی بسیاری از طرفدارانم را در آنجا به هواداران می دهم.

این اولین پروژه عالی است ، مرد. تبریک می گویم به نظر می رسد شما یک سیستم پشتیبانی محکم در اطراف خود دارید ، از خانواده تا مدیر خود و حتی برچسب های اجرایی. چقدر مهم است که چنین تیم قدرتمندی از گوشه شما پشتیبانی کند؟

این تنظیمات خانوادگی است ، مرد. یک روز من قصد دارم یک عمارت را کنترل کنم و همه ما می خواهیم همانند خانه بزرگ برادر در آنجا زندگی کنیم [می خندد]. این به معنای واقعی کلمه مانند یک خانواده است ، برادر: همان بحث ها ، همان افتادن ها ، همان عشق. مهم است که به توانایی های تیم خود نیز اعتقاد داشته باشید.

شش ماه گذشته برای شما بسیار زیاد بوده است: فاکس ، که بخشی از تیم مدیریتی شما بود ، درگذشت و شما فدراسیون فوتبال را داشتید در مورد پرونده شما به این دلیل که از Black Lives Matter حمایت می کردید. و این همه در حال صعود سریع شغلی شماست. چطور همه اینها روی شما تأثیر گذاشت؟

R.I.P فاکس ، به راستی … مثل همین که ما در موردش صحبت کردیم: من یک بار آن را می گیرم. شما باید ترشی را با شیرینی بخورید زیرا این دنیای واقعی است ، غریزه؟ این زندگی واقعی است. اما در عین حال دیگر هیچ چیز مرا متعجب نمی کند. اگر در بانکم 100 میلیون پوند از خواب بیدار می شدم ، تعجب نمی کردم. همه ما فقط زندگی می کنیم و از جایی که امروز هستم سپاسگزارم.