Drakeo حاکم آزاد است و آماده است تا با “ما واقعیت را می دانیم”

در تاریخ 4 نوامبر ، هنگامی که کشور بر نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 تمرکز داشت ، Drakeo the حاکم خبرهای خوبی دریافت کرد. وی قرار بود پس از سه سال زندان در زندان از زندان مرکزی مردان لس آنجلس آزاد شود.

رپر LA در ابتدا به جرم توطئه باند جنایتکار و شلیک از وسیله نقلیه موتوری تا 25 سال در معرض مجازات بود. و همانطور که وكیل مدافع وی در بیانیه ای توضیح داد ، Drakeo “در حالی كه با سیستم عدالت كیفری مبارزه می كرد ،” سه سال برخورد ظالمانه و ناعادلانه را متحمل شد. اما در یک نوبت از وقایع که باعث تعجب Drakeo و تیم حقوقی او شد ، به وی پیشنهاد دادخواست تعهد داد. عصر همان روز ، او آزاد شد و در حال بازگشت به خانه بود. “من عوضی هستم. زمان برای ربودن شما nigga است [careers]، “او توییت کرد در اولین پیام خود پس از زندان

فقط سه هفته پس از آزادی ، مکالمه تلفنی با کمپلکس ، اذعان داشت که آزادی تازه پیدا شده او هنوز مدتی طول می کشد تا عادت کند. اما او بیش از هر زمان دیگری تمرکز کرده است. اکنون ، او اولین پروژه خود را به عنوان یک انسان آزاد منتشر می کند. این پروژه با عنوان ما حقیقت را می دانیم، به طور کامل در زمان حضور خود در پشت میله های زندان نوشته شده و در 10 روز اول آزادی خود ثبت شده است. این یک موفقیت چشمگیر است ، اما Drakeo به ما هشدار می دهد که او تازه شروع به کار کرده است.

Drakeo در جشن انتشار این پروژه ، در مورد زندگی پس از قفل کردن ، موسیقی جدید خود و موارد دیگر صحبت می کند. مصاحبه ای که برای وضوح آن به آرامی ویرایش شده است ، در زیر آمده است. می توانید استریم کنید ما حقیقت را می دانیم اینجا.

الان که آزاد هستید چه احساسی دارید؟

حدس می زنم الان شروع به ضربه زدن به من کرده است. اما تا جایی که احساس می کنم ، نمی دانم. من نوعی شبیه هستم ، لعنتی، من واقعاً خانه هستم. یه جورایی دیوونه

شما در حال شیوع یک بیماری همه گیر جهانی هستید. آیا تنظیم آن برای شما دشوار بوده است؟

بله ، کم کلید ، نوعی دارد. این فقط گه دیوانه است. من نمی دانم.

روزها و ساعت های منتهی به آزادی شما چگونه بود؟ آیا واقعاً باور داشتید که بیرون می روید؟

واقعاً جدی نگرفتم. فکر نمی کردم قصد بیرون رفتن داشته باشم. من دروغ نمی گویم فقط از طرف آنها به من گفتن ، من مثل “نه ، جهنم نا. این افراد ، آنها گه های دیگری در جریان هستند. ” فقط عجیب بود تا اینکه از زندان بیرون آمدم. و بعد مثل من بود ، “اوه گه ، من واقعاً بیرون هستم.” اما من واقعاً روی این لعنتی حساب نمی کردم. وكیل من پس از اعلام داعش به من گفت. اما وقتی آنها این حرف را زدند من باور نکردم. وكیل من مثل این است: “واقعاً روی این حساب نكنید ، اما این چیزی است كه آنها می گویند.” و من مثل “بله هرچه باشد. لعنتی

شما با وجود اینکه برائت خود را حفظ کرده اید ، برای آزادی خود توافق نامه درخواست را پذیرفتید. چه عاملی باعث شد تصمیم بگیرید که با این معامله روبرو شوید؟

چون من از بودن در آنجا خسته شدم. و تازه فهمیدم که اگر آن موقع و آنجا آنجا را انجام دهم ، می توانم بیرون بیایم و به همان اندازه که می خواهم موسیقی بسازم و به هر حال آنها را عصبانی کنم.

شما امروز یک پروژه را منتشر می کنید …

بله ، در روز تولد من.

تولدت پیشاپیش مبارک! در مورد روند خلاقیت این پروژه چه می توانید بگویید؟

من نمی دانم. من فقط عادت کرده ام که این گه ها را انجام دهم ، از نوشتن همه آنها آهنگهای لعنتی در زندان و گه. من فقط می توانم آنطور گه بنویسم. قبلاً احتمالاً مشکلی پیش آمده بود ، اما من در واقع سریعتر از کل میکس تیپ این کار را کردم.

به روند نوشتن خود اشاره کردید. در حالی که غایب بودید ، تمام 18 آهنگ را روی پروژه نوشتید؟

بله ، من همه این آهنگ ها را در زندان نوشتم.

آیا آهنگ خاصی وجود دارد که واقعاً با شما صحبت کند یا با طرفداران شما متفاوت برخورد کند؟

همه آنها. من کاملا مطمئن هستم که آنها فقط دلم برای گپ زدن تنگ شده است.

شما این پروژه را در سه هفته پس از انتشار ضبط کردید. انگیزه شما برای تولید سریع موسیقی چه بوده است؟

فقط این واقعیت که من در تمام این مدت ، سه سال در زندان بودم ، بنابراین نتوانستم. من واقعاً وقت نداشتم که موسیقی را همانطور که می خواستم پخش کنم. بنابراین این نوع باعث شد که من بگویم ، من باید ضبط را ادامه دهم تا جایی که دیگر چیزی برای ضبط باقی مانده باشد. فقط من که تمام آن مدت آنجا هستم و قادر به پخش موسیقی نیستم ، یا نداشتن موسیقی برای پخش کردن ، این نوع باعث شد که فکر کنم: وقتی بیرون می آیم ، تا جایی که می توانم ضبط می کنم .

شما اشاره کردید که طرفداران دلتنگ شما برای گفتن گه هستند. آیا چیز دیگری وجود دارد که بخواهید آنها از این پروژه دور کنند؟

اصولاً هر آنچه فکر می کردند. من نمی توانم با من لعنتی شود. من فکر می کردم مردم تمام تصاویر من را دوست دارند. آنها می گفتند ، “اوه ، او شسته شده است.” و من تا آخر عمر در زندان خواهم بود. بنابراین این می تواند تأییدیه همه باشد که من هنوز در آن هستم.

هنگامی که در بند هستید و اکنون که بیرون هستید ، از طرفداران پشتیبانی زیادی دریافت کرده اید. این برای شما چه معنایی داشته است؟

معنای زیادی داشت. احساس می کنم اکثر مردم ، طرفدارانشان دور هم جمع نمی شوند. بسیاری از مردم دوستان و چیزهایی از این دست را از دست می دهند. بنابراین برای من که هنوز آنها را داشته باشم ، یک نعمت است. من واقعاً قدر آن را می دانم.

در مصاحبه های گذشته ، شما گفته اید که احساس هدف قرار می گیرید زیرا شما یک سیاه پوست موفق هستید که از فقر خارج شده است. آیا احساس می کنید این چیزی است که همیشه باید نگران حضور در رپ و صنعت موسیقی باشید؟

البته. جهنم ، آره که گه از بین نمی رود.

آیا با این وجود نگرانی مداوم ، آیا فکر می کنید تغییری در نحوه مانور و ادامه کار و حرفه شما ایجاد می کند؟

من حتی در مورد آن فکر نمی کنم یا بدون توجه به آن پرداخت می کنم. من فقط نگران ورود به استودیو و ساخت آهنگ هستم. گه های دیگر فقط بی ربط است. من وقت آن را ندارم حتی اگر من مجبور شده ام با بسیاری از کلاهبرداران مقابله کنم و از من عکس بگیرند و گریه کنند.

داری میری حقیقت را بشناسید امروز ، اما چه بعدی؟

من هم قصد دارم یک میکس تیپ دیگر بریزم. من فقط منتظر هستم من قرار است سه مورد را بیرون بیاورم ، اما من همین الان این کار را می کردم زیرا طرفداران من مرتباً من را خط می زدند و گریه می کردند.

مهمترین چیزی که مردم باید در حال حاضر در مورد شما بدانند چیست؟

که من مناسب برای به دست آوردن همه چیز است. فقط صبر کن. من برنامه های بزرگی گرفتم من چیزهای زیادی در کار داشتم.