نیکول یانگ به عنوان همسر یک میلیاردر تقریباً عادت کرده است یک سبک زندگی فوق العاده فاخر و او تقریباً 2 میلیون دلار در ماه – بله ، در ماه – برای اطمینان از حفظ آن درخواست می كند.

بر اساس اسناد حقوقی به دست آمده توسط TMZ ، همسر دیرتر دکتر در لیستی از هزینه های ماهانه که دلیل نیاز وی به 1،936،399 دلار برای حمایت موقت همسر را توضیح می دهد. این سند به برخی از هزینه های بسیار وحشیانه اشاره دارد ، از قبیل 135000 دلار در ماه برای لباس ، 20،000 دلار در ماه از طریق تلفن و ایمیل ، 10،000 دلار در ماه برای لباسشویی ، و 900000 دلار در ماه برای سرگرمی.

TMZ گزارش Dre در حال حاضر هزینه های جوان را شامل می شود ، كه شامل هزینه های آشپزها ، امنیت و نگهداری از خانه آنها در مالیبو ، جایی كه وی در وهله اول زندگی می كند. وقتی او خواست که او هیچ پولی خرج نكند.

طبق پرونده های دادگاه ، یانگ دره را متهم كرد كه یك شب مست بوده و به او گفته است: “یك سنت بیشتر … دوره نگذار. و بی احترامی و پولهای سخت خود را خرج می کنم. لعنت به این !!! بله این یک تهدید است … من هفته آینده خانه ساحلی را برای فروش قرار می دهم … ” حادثه ای که در آن برادر دره برای بازیابی اسلحه برای دره به خانه آنها در مالیبو آمد. وی گفت که ترسیده و از تحویل اسلحه امتناع کرده است زیرا شوهرش “سابقه خشونت و کنترل اجباری ، چه قبل از ازدواج و چه در طول ازدواج” را داشت. وی در مورد این ادعا توضیح بیشتری نداد.