دکتر دره نبرد قانونی طلاق را برد ، مجبور نیست 1.5 میلیون دلار به همسر بیگانه

بپردازد

یک قاضی درخواست همسر دکتر دره ، نیکول یانگ برای 1.5 میلیون دلار برای پرداخت هزینه های مختلف از جمله امنیت را رد کرده است.

قاضی همچنین درخواست وی را برای تسریع در پرداخت 5 میلیون دلار برای هزینه های وكیل خود رد كرد. وکلای جوان روز پنجشنبه در دادگاه حضور داشتند و از قاضی خواستند 1.5 میلیون دلار ادعای امنیت وی را بپذیرد زیرا تهدید به مرگ شده است. TMZ گزارش می دهد.

بخشی از دلیل اینکه قاضی درخواست او را رد کرد این است که او اجازه داد تیم امنیتی برود ، که دره قبلاً هزینه آن را پرداخت می کرد. او ادعا كرد كه Dre كنترل را در دست داشته است و مي خواست امنيت شخصي خود را تأمين كند ، گفت Dre به او هشدار داد كه اگر آنها آنچه را كه او گفت انجام ندهند ، امنيت او را اخراج خواهد كرد. وكیل دره به قاضی گفت كه غول هیپ هاپ تمایل به پرداخت هزینه های یانگ ، از جمله تأمین امنیت دارد كه قاضی آن را پذیرفت.

وكلا یانگ همچنین از قاضی خواستند دادرسی را با توجه به هزینه 5 میلیون دلاری وكیل پیش ببرد ، مایل به انتقال آن از ژانویه به این ماه است. با این حال ، قاضی منفی گفت.

وقتی قاضی درخواست های یانگ را رد کرد ، اظهار داشت که او در حال کار در مورد پرونده های خشونت خانگی و حضانت بسیار مهم است و پرونده او به هیچ وجه جدی نیست. وی خاطرنشان کرد که اگر دره می خواست یانگ را کنترل کند ، پس می تواند حکم منع تعقیب علیه او را صادر کند.

اوایل این ماه ، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یانگ تقاضای حمایت از همسر را به طور موقت ماهیانه 2 میلیون دلار ارائه داده است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این ادعا همان خواسته 1.5 میلیون دلاری وی برای امنیت است.

این هفته ، دره به ادعای 2 میلیون دلاری یانگ پاسخ داد و گفت: “این همه به نظر خشم یک عصبانی است شخصی که توسط وکلای فرصت طلب تشدید می شود. ” وی همچنین فاش کرد که قبلاً 5 میلیون دلار هزینه وکیل بابت یانگ برای طلاقشان پرداخت کرده است.

همچنین تماشا کنید