دکتر Dre Fires به درخواست حمایت همسر 2 میلیون دلاری همسر جداگانه

بازگشت dr-dre-snoop “class =” ff-og-image-inserted “>

دکتر Dre به طلاق نامناسبی با همسر بیگانه ، نیکول یانگ نائل شد و او را مجبور کرد که به درخواست حمایت فاحش همسر خود پاسخ دهد.

TMZ روز سه شنبه گزارش داد که دکتر Dre احساس نمی کند نیازی به پرداخت تقریبا 2 دلار نیکول است ماهانه درخواست حمایت از همسر به طور موقت به دلیل اینکه او قبلاً از سبک زندگی او حمایت کرده است. طبق اسناد قانونی ، دکتر در به یونگ اجازه می دهد در عمارت خود در مالیبو بماند که طبق گزارشات حدود 25 میلیون دلار هزینه دارد. وی همچنین با اشاره به اینکه مدیر مشاغل آنها قبض کارت سیاه AmEx Centurion را به وی پرداخت می کند ، هزینه های مختلف وی را نیز تأمین می کند.

این تهیه کننده افسانه ای ادامه می دهد که او حتی مایحتاج روزمره او را مانند غذا با امنیت خود پوشانده و وعده های غذایی او را توسط آشپز خصوصی اش هفته ای سه تا پنج بار تهیه می کند.

“بعد از اینکه فاش شد 5 میلیون دلار حق الزحمه وکالت بابت نیکول برای طلاق فقط دو ماهه پرداخت ، گفت:” این همه به نظر می رسد خشم یک فرد عصبانی توسط وکلای فرصت طلب تشدید شود. ”

علاوه بر این ، او ادعا می کند که پیشنهاد داده است تا پایان سال 350،000 دلار حق الزحمه وکالت پرداخت کند. اما ، این قبل از آن بود که متوجه شود نیکول تقریباً 400،000 دلار از حساب تجاری شرکت ضبط خود گرفته است. هنوز هم او مایل است هزینه های حقوقی پایه را پوشش دهد.

اوایل این ماه ، ادعا كرد كه وی برای پوشش سربار ماهانه خود به 1،936،399 دلار حمایت موقت همسر نیاز دارد. این شامل 10،000 دلار برای لباسشویی ، 900،000 $ برای سرگرمی ، 20،000 $ برای قبض ایمیل و تلفن و سایر هزینه ها بود.

یانگ در ماه ژوئن درخواست طلاق از Dre را مطرح كرد و اختلافات آشتی ناپذیر را دلیل اصلی این جدایی عنوان كرد.

را تماشا کنید