DJ Khaled پیش نمایش Lil Wayne و Drake Song از “No Ceilings 3” به اشتراک می گذارد

سومین ورود لیل وین به وی بدون سقف مجموعه های میکس تیپ رسماً در راه است و به نظر می رسد کلاک Drake و Weezy دیگری نیز روی آن وجود دارد.

دی جی خالد اعلام کرد که بدون سقف 3، که او میزبان آن است ، به زودی در راه است ، در کنار یک قطعه هیجان انگیز از یک آهنگ با Drizzy. وی در توضیحات ویدیوی اذیت کردن آهنگ نوشت: “این آتش به این نوار بسیار زیاد است.” “آنها سعی کردند سیم بزرگی را به ما ببندند بنابراین ما سقف را برداشته ایم! یکی دیگر.” وی همچنین به وب سایتی برای این نوار پیوند داد که از طریق DatPiff منتشر خواهد شد.

وی در این کلیپ گفت که “دریک به صدای لیل وین فریاد بزن.” او سپس به پیش نمایش دیگری از وین که در یک جریان با سرعت سریع تر از یک باس سنگین استفاده می کند ، روی می آورد. او اجازه داد کمی بیشتر از دیدار Drake و Wayne در یک کلیپ دوم پخش شود ، در حالی که هنگام گوش دادن به آهنگ ، فندک خود را روشن می کند.

در سومین پست پیش نمایش نوار مورد انتظار ، وی آنچه را که به نظر می رسد هنر جلد این پروژه است به نمایش گذاشت.

وین ورودی های بیشتر را به طعنه می زد بدون سقف و تا کارتر در اوایل سال جاری ، اگرچه او هنوز جزئیات بیشتری را در مورد انتظار طرفداران ارائه نداده است Tha Carter VI انداختن او همچنین طعنه زد که ممکن است وجود داشته باشد تقدیم 7 سال دیگر ، به دنبال قبلی تقدیم نوار در سال 2018. وین جدیدترین رکورد کامل خود را منتشر کرد ، مراسم خاکسپاری، اوایل امسال.

علی رغم همه هیجانات موجود در مورد موسیقی بیشتر لیل وین ، این خواننده رپ اخیراً پس از تأیید دونالد ترامپ در انتخابات 2020 با واکنش جدی روبرو شد. ویزی در کنار عکسی از وی در حال معاشرت با ترامپ ، فاش کرد که وی “ملاقات عالی” با ترامپ بر سر برنامه های پیشنهادی خود برای کمک به جامعه سیاهان داشته است. خوشبختانه بدون سقف 3 هیچ میله MAGA ندارد ، اما سلام ، شاید سال 2020 آخرین سورپرایز ناخوشایند را برای ما در نظر داشته باشد.