DJ Drama نگاهی درونی به نبرد “Verzus” گوچی مانه و Jeezy داشت

مسابقه Verzuz جیزی و گوچی مانه همه چیز را داشت. این دوز دلگرم نوستالژی سنگین را به ما تحمیل کرد زیرا دو خواننده رپر بزرگترین آهنگهای خود را اجرا کردند. اما مهمتر از همه ، این فرصت را به آنها داد تا پس از سالها گوشت گاو در همان مرحله دور هم جمع شوند.

دی جی دراما نگاهی به پشت صحنه نحوه جمع شدن این واقعه تاریخی داشت. او که یک همکاری طولانی مدت با هر دو هنرمند بود ، در واقع در سال 2009 واسطه آتش بس موقت Gucci Mane و Jeezy از طریق رادیو شد. اکنون ، DJ افسانه ای میکس تیپ و بنیانگذار Generation Now نظرات خود را در مورد آخرین دیدار مجدد به کمپلکس می گوید. Swizz Beatz و Timbaland فاش کردند که قبل از اینکه مسابقه خاتمه یابد مسابقه را متوقف می کنند ، اما درام همیشه اطمینان داشت که مسابقه خوب پیش می رود. وی می گوید: “من فکر می کنم برخی از افراد به خاطر الگوهای رفتاری که گوچی ارسال می کرد و نحوه کار با آن نگران بودند.” “اما من همچنین احساس کردم که آنها می دانند گووپ است ، گوچی است.”

شب چند لحظه پرتنش داشت ، به ویژه هنگامی که گوچی مانه در سال 2012 آهنگ “حقیقت” را اجرا کرد. اما با پایان نبرد ، این دو با هم جمع شدند و در یک لحظه مثبت با اجرای “So Icy” کارها را تمام کردند. درام نشان می دهد که لحظه برای آتلانتا و همه هیپ هاپ چقدر مهم است. او می گوید: “فقط احساس خوبی در هوا است که می بینم آنها به عنوان مردان بزرگ کنار هم جمع می شوند و به دنیا نشان می دهند که بزرگتر از آنها است.” “این بزرگتر از اختلاف آنها است.”

پس از وقوع نبرد ، DJ Drama از طریق تلفن Complex با تلفن تماس گرفت تا در مورد چگونگی مسابقه چند ماهه ، چگونگی نبرد تقریباً سه جانبه با TI و موارد بعدی برچسب Generation Now او صحبت کند.

اولین بار کی شنیدید که احتمالاً گوچی و جیزی یک کار انجام می دهند ورزوز نبرد با هم؟

من شاید دو ماه پیش ، از طریق انگور ، شنیده ام که این ایده خود را نشان داده است. و بعد این اتفاق نیفتاد. و بعد شاید دو روز قبل از اعلام این خبر ، تماس تلفنی دیگری با من درمورد اینکه افکارم چه بوده و چه زمانی اتفاق می افتد ، دریافت کردم. در اصل ، من فکر می کنم این ایده تا آنجا که یک نبرد سه جانبه باشد شکل گرفت. قرار بود TI ، Gucci و Jeezy باشد. و من نمی دانم که درگیری های درونی چگونه بوجود آمده است ، اما اگر من مجبور بودم یک مرد شرط بندی باشم ، فقط فرض می کنم وقتی این ایده به TI ارائه شد ، او با کمال احترام و احترام چنین بود: “این همان چیزی است که فرهنگ می خواهد ببیند؟ بگذارید آن بچه ها این کار را بکنند. ” بله ، من قبل از موعد از آن آگاه بودم ، اما چیزی نبود تا اینکه گوووپ بروشور را انداخت و آن را گذاشت. من شبیه این بودم: “وای ، واقعاً اتفاق می افتد.”

آیا هیچ یک از هنرمندان در مورد مسابقه هیچگونه احترام زیادی نداشتند؟ فکر می کنید چه کسی باید بیشتر قانع شود؟

من نمی دانم رزرو آنها چه بود. منظورم این است که می دانم بدیهی است که آنها گفتگویی داشته اند و با یکدیگر در یک صفحه قرار گرفته اند. فکر می کنم هر دوی آنها حتی از راه دور همدیگر را می شناسند تا از شخصیت دیگر و آنچه درگیر آن هستند ، مطلع شوند. منظورم این است که خارج از آنچه می دانم. من فکر می کنم گوچی ، او کسی بود که بیشتر از جیزی قانع کننده بود. من شنیدم که این ایده از طرف Jeezy ریشه دارد. بنابراین علناً ، ما می دانیم که گوچی با احترام نپذیرفت و پس از آن کسی مجبور شد او را متقاعد کند. بنابراین من فکر می کنم افرادی در کنار گوچی بودند که او را متقاعد کردند که واقعاً آن را در نظر بگیرد و انجام دهد.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چنین اتفاقی واقعاً رخ دهد؟

منظورم این است که ، حدس می زنم بتوانم بگویم بله ، زیرا در سال 2009 زمانی که من و جیزی واقعاً از وضعیت خود عبور کردیم به آن نزدیک شدم. و در این میان ، گوچی از زندان تماس گرفت و ما در این باره گفتگو کردیم. بنابراین بله ، فکر می کنم ورزوز یک سکوی پیش بینی است که حتی بزرگتر از همان چیزی است که در ابتدا شروع شده است ، تا بتواند یک سکوی برای آنها ایجاد کند تا به این شکل جمع شوند. بنابراین از دیدن آن خوشحالم. منظورم این است که قطعاً یک شوک بود ، اما نمی توانم بگویم که در طول یک میلیون سال هرگز فکر نمی کردم که این اتفاق بیفتد. من همیشه می دانستم که فرصتی وجود دارد که می تواند.

فکر می کنید این لحظه برای آتلانتا چه معنایی دارد؟

این نشان می دهد ، تا به امروز ، تأثیر آتلانتا بر فرهنگ و هیپ هاپ داشته است. این برای شهر معنای زیادی دارد زیرا در 15 یا 20 سال گذشته افراد زیادی وجود دارند که هر دوی آنها به نوعی مد را لمس کرده اند ، تا آنجا که با موسیقی خود ، با فرصت ها ، با تجارت ، با بسیاری از افراد چیزها این واقعاً افراد زیادی را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین فقط یک احساس خوب در هوا است که می بینم آنها به عنوان مردان بزرگ کنار هم جمع می شوند و به دنیا نشان می دهند که بزرگتر از آنها است. این بزرگتر از اختلاف آنها است. این فقط یک لحظه خاص است ، مرد. منظور من ، فقط از نظر موسیقی ، اهمیت آنها برای یک دوره و فقط بسیاری از افراد هیپ هاپ است. جیزی و گوچی هر دو موسیقی ای را می سازند که مردم آن را برای یک زمان و مکان از زندگی خود عزیز قلمداد می کنند. آنها در کوه راشمور تله هستند. بله ، این معنی همه چیز است. انرژی ، من فکر می کنم این اولین بود ورزوز که بعد از مهمانی برگزار شد ، می دانید چه می گویم؟ که بسته بندی شده بود ، و این فقط یک نوع متفاوت از انرژی است.

برتری مسابقه چگونه بود؟

من کمی زود آنجا بلند شدم و همه باید آزمایش COVID را انجام دهند. افراد زیادی در ساختمان نبودند. جیزی افراد خود را داشت ، گوچی خود را داشت ، روزی آنجا بود ، این یک کار خانوادگی بود. خیلی حرفه ای بود.

سوئیس و تیمبالند گفتند كه قبل از نبرد با مردم تماس می گرفتند و از آنها می خواستند كه آن را تعطیل كنند. فکر می کنید هرگز به جایی رسید که قرار نبود اتفاق بیفتد؟

من شخصاً این کار را نکردم. واضح است که ، من فکر می کنم برخی از افراد به دلیل الگوی رفتاری که گوچی در حال ارسال آن بود و همچنین نحوه استفاده از آن نگران بودند. اما من همچنین احساس کردم ، آنها می دانند که گووپ است ، گوچی است. میدونی چی میگم؟ بنابراین ، آنها به ترتیب کسانی هستند که هستند. احساس می کنم Jeezy نیز آمادگی خود را با هم داشته است. بنابراین احساس کردم یک بار اعلام شد و تمام شد ، این اتفاق می افتد. احساس نمی کردم کسی قصد عقب نشینی داشته باشد.

انرژی قبل از بیرون آمدن آنها در پشت صحنه چقدر بود؟

همه در جلو بودند ، بنابراین خنک بود. مثل این بود: “این همین است.” این یک مبارزه سنگین وزن بود. جعبه های مربوطه در گوشه گوشه آنها آماده و آماده بودند.

وقتی گوچی “حقیقت” را بازی کرد ، حال و هوای کل افراد بود ورزوز جابجا شده از واکنش جیزی تعجب کردید؟

این آماده ترین مسیر ممکن را طی کرد. فکر می کنم تنها نتیجه دیگر این باشد که Jeezy با “Stay Strapped” پیگیری کند. اما احساس کردم که او جاده بالاتر را طی کرده و گوچی همانجا گفت: “اگر ما قصد انجام این کار را داریم ، آنرا در خیابان نگه می داریم.” بنابراین فکر می کنم او به وضوح برای بازی در “حقیقت” آماده بود و در آن لحظه آن را به بهترین نحو ممکن اداره کرد. احساس می کنم در انتها ، وقتی گووپ گفت ، “تو شاخه زیتون را طولانی کردی و من هم پذیرفتم” ، آن لحظه همان چیزی بود که بود. آنها از آن حرکت کردند. هيچ يك از ما نمي دونستيم كه جيزي چگونه مي خواهد پاسخ دهد. اما می دانستم که قرار نیست چیزی فراتر از موسیقی باشد. شگفت زده 40 ساله است. نه اینکه بگویم در آن سن این اتفاق نمی افتد ، اما من فقط احساس می کنم که او برای بردن آن قدم ها به عقب نمی آمد.

وقتی آنها “So Icy” را با هم بازی می کردند چه حسی داشتید؟

گه لحظه ای بود مرد. شما باید فکر کنید ، که گه در سال 2005 منتشر شد و این احتمالا سومین بار است که آنها آن را اجرا می کنند. این آهنگ معنی زیادی دارد. فقط آن را تماشا کنید و ببینید Jeezy چقدر هیجان زده است که آن را اجرا می کند. این احتمالاً اولین باری بود که او از سال 2005 آن شکار را انجام می داد. فقط یک لحظه پیش بینی بود ، مرد ، تا ببیند که آنها واقعاً دایره کامل پیدا کرده اند. این فقط امید و پیشرفت زیادی را نشان می دهد. همه ما می دانیم گه واقعی ، چه اتفاقی بین آنها افتاده است. بنابراین برای آنها که در آنجا بایستند و مانند آن عمل کنند ، قطعاً یک لحظه غرورآفرین بود.

طرف بعدی چطور بود؟

باحال بود. این آتلانتا است ، بنابراین ماسک ها آنقدر زیاد نبودند. اما انرژی پیش بینی شده بود.

وقتی به کل روز فکر می کنید ، چه خاطره ای برای شما باقی می ماند؟

احتمالاً آنها با هم “So Icy” را اجرا می کنند.

با استفاده از موفقیت های Lil Uzi Vert و Jack Harlow ، در سال 2020 ، نسخه Generator Now شما سال بزرگی را سپری کرده است. چه حسی دارد که تماشای همه آن را جمع می کند؟

احساس عالی است منظور من این است که فقط اینجا نشسته ام و در مورد Jeezy و Gucci بحث می کنم و با برچسب و هنرمندانم و موفقیت ها درمورد جایی که می خواهم فکر می کنم و واقعاً انجام کار با کیفیت برای فرهنگ مانند این است که مردم می گویند: “من نمی توانم بیشتر خواسته اند. ” برای من ، همیشه هدف این بود که از آنها روزها آهنگ درست کنم و الان هم اینجا باشم. مثل اینکه حالا که می دانم به اینجا رسیده ام ، چگونه می توانم نگهداری کنم؟ پاسخ این است که شما از روی عشق و علاقه ادامه می دهید و سخت کوشی و فداکاری. این همان چیزی است که ما دوست داریم نشان دهیم. و این هیجان انگیز بود. اولین آلبوم هارلو هنوز در راه است. Uzi فقط یک پروژه ستاره ای دیگر را با Future ارائه داد. و ما برخی از گریه های دیگر را به دست خواهیم آورد. سدی هندرینکس بعدی است ، بنابراین من مشتاقانه منتظر 2021 هستم.

مردم باید در مورد برنامه های Generation Now برای سال آینده چه بدانند؟

سدی هندرینکس.

اگر قرار بود مال خودت را بگیری ورزوز مطابقت ، پخش رکوردهایی که شما عضو آن هستید ، می خواهید در مقابل چه کسی قرار بگیرید؟

این واقعاً برای من نیست که تصمیم بگیرم. منظورم این است که اگر شما در حال صحبت با کاتالوگ میکس تیپ و سوابق و سخنرانی های انگیزشی هستید ، باید بگویم که من بی همتا هستم. من نمی دانم که آیا این یک مسابقه عادلانه برای کسی است. Gangsta Grillz یک مجموعه کاملاً کلاسیک میکس استیپ است که احتمالاً بهترین سریال در همه زمان ها است. من برای هر چیزی پایین هستم. اگر کسی سیگار بخواهد ، می توانم شکلک دستی را اینجا قرار دهم.