Digga D تصویری از CBO ظالمانه او را در بی بی سی جدید سه مقاله نقاشی می کند

در نگاه اول (و اولین گوش دادن) ، انرژی بالای Digga D ، تجسم مهمانی و سبک و متخلخ بودن از صدای مته به او می گوید که یک هنرمند وقت زندگی خود را دارد – و تا حدی هم هست. بازدیدهای اخیر مانند “Chingy” و “Woi” بیش از هر زمان دیگری بازدیدها و جریانات بیشتری را به خود جلب می کنند (بدون ذکر نامزدی MOBO) ، اما در پشت صحنه ، پیشگام جوان مته تحت فشار غیرقابل تحملی است.

پس از ظهور از زندان در اوایل سال جاری ، رپ بلافاصله با یک حکم رفتار مجرمانه سیلی خورد ، که توسط یک قاضی با هدف محدود کردن اینکه چه کسی با او ارتباط برقرار می کند ، کجا می رود و آنچه در موسیقی او می گوید ، مورد ضرب و شتم قرار گرفت. ادعا این است که این دستور برای دور نگه داشتن Digga از تأثیرات و موقعیت هایی است که می تواند او را به زندگی جنایتکارانه بازگرداند.

با این حال ، به عنوان مستند جدید دفاع از Digga D کشف می کند ، واقعیت این است که سفارش بسیار گسترده و بیش از حد بالا است که پیگیری نامه عملاً غیرممکن می شود. نه تنها این ، بلکه به همان چیزی که او را از جنایت دور می کند: فعالیت حرفه ای موسیقی اش ، دور از ذهن است.

دیگگا دی در گفتگو با بی بی سی گفت: “من از اشتباهاتم آموخته ام. اگر بعضی از اشتباهات خود را مرتکب نشوم امروز جایی که هستم نبودم ، اما من مردی نیستم که دوست داشته باشم در گذشته زندگی کنید. من دوست دارم که به جلو حرکت کنم و خیلی به آینده فکر می کنم. “

این مستند یک ساعته توسط کارگردان ماریان محمد به عنوان “داستانی در مورد جوانی ، نژاد و قانون” توصیف شده است و اکنون در بی بی سی سه پخش می شود و در تاریخ 27 نوامبر از شبکه BBC One پخش می شود.