دیدی با آموزش از راه دور

مدرسه برانکس منشور را باز می کند open-third-capital-prep-school-in-bronx-with-remote-learning “class =” ff-og-image-inserted “>

دیدی و دکتر استیو پری اعلام کرده اند Capital Prep Bronx ، یک مدرسه منشور با هدف ارائه برنامه درسی با کیفیت بالا برای دانش آموزان کم برخوردار.

این مدرسه واقع در در Co-Op City ، ترم ابتدایی خود را در 8 سپتامبر با یک برنامه کاملاً دور افتاده آغاز می کند. تقریباً 200 دانش آموز کلاس 6 و 7 در ابتدا دانش آموزان را تشکیل می دهند ، با برنامه ریزی برای گسترش 650 دانش آموز از کلاس 6 به 11.

“رویای من همیشه این بوده است که کودکان در جوامعی مانند برانکس را با کیفیت بالا ارائه دهم. آنها شایسته آموزش هستند. ” “ما فقط خواندن ، ریاضیات و کدگذاری نیستیم. ما رهبران آینده را مرتب می کنیم که جوامع و جهان آنها را تغییر خواهد داد.”

Capital Prep Bronx سومین مدرسه را در شبکه مدارس آمادگی پایتخت نشان می دهد ، به دنبال Capital Prep Harbour در Bridgeport ، Connecticut و Capital Prep Harlem. دیدی و پری قصد دارند شبکه را در سال های آینده گسترش دهند.

“ما نمی توانستیم با افتتاح مدرسه بعدی خود با هم در شهر Co-Op ، جامعه ای که ریشه در عدالت و تنوع اجتماعی دارد ، هیجان بیشتری داشته باشیم.” پری گفت “در حالی که باز کردن راه دور در ابتدا تلخ و شیرین است ، ما بهترین روش را در کلاس برای یادگیری آنلاین ایجاد کرده ایم که از اجرای آن با خانواده های جدید خود بسیار هیجان زده هستیم. مدل آمادگی کالج Capital Prep کاملا آماده است تا به فضای دیجیتال منتقل شود و ما هیجان زده هستیم برای آموزش دقیق به این کلاس ابتدایی دانش پژوهان. “

می توانید درباره مدارس مقدماتی سرمایه بیشتر بدانید اینجا .

<کنار کلاس = "کنار-پنل">