Dex معروف پس از درخواست NLE Choppa برای مداخله در مورد مصرف مواد مخدر پاسخ می دهد

در حالی که او همچنان به مراقبه و شیوه های زندگی سالم ادامه می دهد ، NLE Choppa روز گذشته در توییتر نگرانی هایی را که برای Famous Dex به وجود آورده است به اشتراک گذاشت و از برچسب خود خواست قبل از وخیم تر شدن او برای کمک به او کمک کند.

“من هرگز در تجارت افراد موفق نبوده ام اما @ 300 میبینی FamousDex “واضح است که با استفاده از مواد مخدر بیش از حد سنگین ، حداقل می توانید آن مرد را در اطراف کسی که علاقه خود را دارد ، محاصره کنید.”

دکس مشهور امروز به این توییت پاسخ داد و به اینستاگرام رفت و گفت که خوشحال است که NLE مراقبت می کند اما بسیاری از مردم مواد مخدر مصرف می کنند.

دکس گفت: “او اهمیت می دهد ، حداقل کسی اهمیت می دهد.” “او هیچ حرف اشتباهی نزد ، حداقل کسی به این مسئله اهمیت می دهد. من فقط می خواستم بگویم که من واقعاً از عشق و حمایت قدردانی کردم ، اما دنیا در مورد مواد مخدر بسیار خوب است.”

NLE بعداً به انتقاد کسانی که احساس می کردند می توانست پیام خود را در مورد دکس به صورت خصوصی اعلام کند پاسخ داد و در پاسخ گفت که احساس می کند لازم است به صورت علنی گفته شود زیرا او می خواست به افراد بیشتری برسد.