Destroy Lonely & Ken Carson Call Pharrell’s Happy “Happy” بدترین آهنگ تمام دوران

در سال 2013، فارل منتشر شد من نفرت انگیز 2 تک آهنگ “Happy” و آهنگ در سراسر جهان تبدیل شد. شما انتظار دارید که این آهنگ افکار پرشور را برانگیزد، اما برای رپرهای در حال ظهور Destroy Lonely و Ken Carson، “Happy” یکی از بدترین آهنگ های تمام دوران است.

در طول حضور آنها در مجتمع GOAT Talk این هفته، Destroy Lonely و Ken Carson – که هر دو از امضاکنندگان برچسب تریاک Playboi Carti هستند – در مورد بیزاری متقابل خود از موفقیت اجتناب ناپذیر ابراز شاعرانه کردند.

«بدترین آهنگ؟ فارل شخص بزرگی است [but] کارسون گفت: من از “شاد” متنفرم.

Lonely موافقت کرد و خاطرنشان کرد که مادربزرگش به مجرد علاقه داشت.

“من خوشحالم؟ داداش، وقتی جوانتر بودم، وقتی صبح که پیش مادربزرگ بودم از خواب بیدار شدم، این آهنگ اوست که باید صبح پخش شود. “من از آن لعنتی متنفرم. هر بار که آن را بازی می‌کنم، حاضرم به صورت کسی مشت بزنم.»

کارسون با این ارزیابی از آهنگ موافق بود، علیرغم این واقعیت که مادربزرگش هر روز صبح آن را پخش نمی کرد.

او گفت: “فارل، تو عالی هستی.” “شما آهنگ های عالی دارید اما هر هنرمندی یک آهنگ بد دارد.”

با وجود دوست نداشتن کارسون و لونلی از این آهنگ، “Happy” در 24 کشور (از جمله ایالات متحده) در رتبه اول قرار گرفت و پرفروش ترین آهنگ سال 2014 بود.

Lonely را نابود کن که اگر به نظر می رسد می تواند بکشد جمعه گذشته راه اندازی شد و اخیراً با اریک اسکلتون برای مصاحبه ای که باید خوانده شود، مرتبط شد. در حالی که مکالمه حاصل از موضوعات متعددی را در بر می گرفت، معنای زندگی یکی از نکات برجسته بود، همانطور که باید باشد.