Destroy Lonely در مورد چرا او اصطلاح “رپ زیرزمینی” را تحقیر می کند

Destroy Lonely ترجیح می دهد در جعبه قرار نگیرد.

در گفتگو با اریک اسکلتون از Complex، این خواننده رپ جدید در مورد اینکه چرا از اصطلاح “رپ زیرزمینی” خوشش نمی آید، صحبت کرد تا جایی که به معنای “اصلاً برای من چیزی نیست”.

“من در واقع از این کلمه متنفرم. من “رپ ساوندکلود” را دوست ندارم. من از چیزی که موسیقی را در جعبه قرار می دهد یا حتی یک هنرمند را دوست ندارم. برادر 21 ساله تاکید کرد: به این حرف‌ها ادامه می‌دهم.

آتلانتا MC اعتقاد خود را در مورد قضاوت نکردن سفرهای دیگران در صورتی که همه ما منابع یکسانی داشته باشیم، توضیح داد. «در سال 2023، نمی‌توان گفت که کسی از هر چیزی کوچک‌تر است، زیرا همه ما تلفن‌های یکسان، اینترنت یکسانی داریم. بنابراین n***a که به دریک نگاه می کند – یا هر کسی که لعنتی، حتی برای استفاده از یک نام *** – آنها همچنین به n***a نگاه می کنند که 60 دنبال کننده دارد یا n*** که 10000 فالوور داشت. چون همه یک گوشی دارند.»

او ادامه داد، “پس صادقانه فقط موضوع این است: آیا ***آ آهنگ شما را می نوازد یا نه؟ آیا واقعاً مردم شما را خارج از آن تلفن لعنتی می شناسند؟ و این چیزی است که تعیین می کند که آیا شما در این دنیا وجود دارید یا نه. این یک سطح برای آن نیست. جریان اصلی یا زیرزمینی وجود ندارد. فقط این است: آیا وجود داری یا نه؟ اما در دنیای واقعی، نه با تلفن.»

بدون در نظر گرفتن تکنولوژی، Destroy فکر می کند که برچسب زیرزمینی “هیچ وقت معنی نداشت” در هیپ هاپ.

“احساس می کنم مردم فقط سعی می کنند مردم را خنگ کنند، برادر. و صادقانه بگویم، n*** زیرزمینی احتمالاً بسیار سخت تر از بزرگترین n***a روی زمین است. “شما فقط او را زیرزمینی صدا می کنید. حالا این n***a نمی تواند پول لعنتی دریافت کند.

Destroy Lonely یکی از آخرین امضا کنندگان شرکت پلیبوی کارتی اپیوم است. آهنگ‌های پرانرژی مانند «NOSTYLIST» و «Bane» او را با سر و صدایی همراه کرد تا به یک حس تبدیل شود.

آلبوم جدید او اگر به نظر می رسد می تواند بکشد قرار است در 5 مه وارد شود. مصاحبه کامل مجتمع را اینجا بخوانید.