دنزل کاری به هواداران تراویس اسکات که باعث ناراحتی اظهارنظر درباره نگرش “بد بو” می شود

پاسخ داد: / denzel-curry “class =” ff-og-image-inserted “>

دنزل کاری از طرفداران تراویس اسکات که پس از اینکه وی اظهار داشت طرفدار نگرش رپ Astroworld نیست ، او را هدف قرار داده اند راضی نیست.

در اوایل این هفته ، دنزل کاری میزبان پرسش و پاسخ توئیتر با طرفداران بود و وقتی کسی از او پرسید آیا با اسکات کار می کند او پاسخ داد ، “نگرش او بد بو است.” منظور او را خیلی بیشتر توضیح دهید ، این دو نفر قبلاً با اشتباه یکسان به پایان رسیدند. طرفداران تصور می کردند که “کاری” قرار است در Astroworld ظاهر شود و کاری این نظریه را ساقط کرد. حالا او گفت كه طرفداران تراویس از او نام برده اند.

كاری در توئیتر خود كه به نظر می رسد برخی از طرفداران La Flame اذیت شده اند احساس نیاز می كنند كه ” به او. “آنها مانند من مادربزرگ یا sumn آنها را DDT عمل می كنند.”

وی با دنبال كردن این توئیت ، “من كوچك شدم و n *** چون هیچ خط مویی در مورد رپر مورد علاقه آنها به سمت من نمی آمد. ” وی در پایان با پیشنهاد “لیگ بوکس برای رپرهایی که یکدیگر را دوست ندارند” ، یکی از هواداران پیشنهاد جنگ بین Zombie Juice of Flatbush Zombies و Charlamagne tha God of the Breakfast Club را مطرح کرد. کاری پاسخ داد: “من نیز سعی می کنم وارد این مسئله شوم.”

بعید است که تراویس اسکات احساس کند نیاز به پاسخ دادن به گفته های دنزل کاری دارد ، اما مشخص است که برخی از طرفداران اسکات فکر می کردند مهم است که احساسات آنها را شناخته کنند. برای آنچه ارزش آن را دارد ، موارد کمی به اندازه کافی مهم هستند که با افراد مشهور در اینترنت به اشتراک بگذارید.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">