Daz Dillinger ادعاهای Suge Knight در مورد تولید “Doggystyle” را محکوم می کند

داز دیلینگر پس از اینکه رئیس سابق Death Row به سازنده داگ پاوند به عنوان معمار واقعی آلبوم اسنوپ داگ در سال 1993 اعتبار داد، از Suge Knight دعوت می کند. داگی استایل.

در طی یک مکالمه اخیر با TMZ، Suge ادعا کرد که Daz – بیشتر از دکتر Dre – مسئول ساختن صدای اولین LP اسنوپ بوده است.

او همه کار را انجام داد – او همه کارها را انجام داد داگی استایلنایت توضیح داد. “توسط خودش. کل آلبوم تمام شد. او همه کارها را انجام داد. او آن را تولید کرد.»

به گفته Suge، دکتر Dre نام خود را به بسیاری از قطعات آلبوم تولید شده توسط Daz پیوست.

سوگ به اشتراک گذاشت: «بنابراین وقتی زمان بیرون آمدن فرا رسید، خیابان ها گفتند، خوب، آنها می خواهند آندره در آن حضور داشته باشد. و آندره گفت، من می خواهم آنجا باشم. بنابراین آندره به داز رفت و گفت: “ببین مرد، بگذار بگویم که توسط من ساخته شده است و نامم را روی آن بگذارم.” شما دستمزد دریافت خواهید کرد، اما اجازه دهید من تولید کننده آن باشم.»

روز دوشنبه، داز در ویدئویی که با TMZ به اشتراک گذاشته شد، اظهارات سوگ را رد کرد، زیرا او نایت را به خاطر انجام معاملات تجاری Death Row به شیوه‌ای “محرمانه” و “فقط پوشاندن چرندیات” مورد انتقاد قرار داد.

“هی – دکتر. داز گفت Dre بهترین تهیه کننده در دنیای لعنتی است. “من کاری به آن نداشتم [Doggystyle]. دکتر دره این کار را به تنهایی انجام داد، سوج نایت دروغ می گوید، من یک چیز لعنتی را امضا نمی کنم. … تمام آن چیزهایی که به او گفته شد یک دروغ لعنتی بود. … آن عوضی دروغگو، او را کتک زد.»

پاسخ کامل Daz Dillinger به جسورانه Suge Knight را تماشا کنید داگی استایل در ویدیوی زیر ادعا کنید