Daft Punk Share «خاطرات با دسترسی تصادفی» نسخه 10 ساله

چهارمین و آخرین آلبوم دفت پانک به تازگی منتشر شد.

در روز جمعه، دوتایی الکترونیکی فرانسوی با نسخه دهمین سالگرد این مراسم وارد شدند حافظه های دسترسی تصادفی، آلبوم برنده گرمی که شامل “Instant Crush” با جولیان کازابلانکا، “Doin’ It Right” با حضور خرس پاندا، و همچنین “Touch” به کمک فارل، “Lose Yourself to Dance” و “Get Lucky” است.

نسخه توسعه‌یافته 35 دقیقه مطالب جدید را در 9 آهنگ ارائه می‌کند، از جمله آهنگ‌های خروجی، دمو، و آهنگ‌هایی که قبلاً منتشر نشده‌اند، مانند «Writing of Fragments of Time» با حضور تاد ادواردز. “GL (اوایل مصرف)” به طرفداران نگاهی اجمالی به شکل گیری آنها می دهد همکاری جهانی با فارل و نیل راجرز

علاقه مندان همچنین می توانند نسخه های فیزیکی نسخه سالگرد را خریداری کنند. یک سی دی دوتایی همراه با یک کتابچه 20 صفحه ای یا یک مجموعه وینیل سه ال پی که همراه با پوستر “از دست دادن خود برای رقصیدن” و یک کتابچه 16 صفحه ای ارائه می شود. هر دو را می توان در فروشگاه آنلاین Daft Punk خریداری کرد، در حالی که نسخه دیجیتال برای پخش در تمام پلتفرم های اصلی در دسترس است.

را حافظه های دسترسی تصادفی انتشار سالگرد آن بیش از دو سال پس از اعلام جدایی دفت پانک پس از نزدیک به سه دهه زندگی مشترک صورت گرفت. عضو توماس بنگلتر در مصاحبه اخیر با بی‌بی‌سی درباره دفت پانک منعکس کرد و گفت که او و گای مانوئل دی هوم کریستو می‌خواستند «پروژه‌ای ایجاد کنند که مرز بین واقعیت و تخیل را با این شخصیت‌های روباتی محو کند».

او گفت: «این نکته بسیار مهمی برای من و گای‌من بود که روایت را در حین وقوع خراب نکنیم. اکنون داستان به پایان رسیده است، نشان دادن بخشی از فرآیند خلاقانه که بسیار مبتنی بر انسان است و هیچ نوع الگوریتمی ندارد، جالب به نظر می رسید. … من می گویم این یک اکتشاف بود که از ماشین ها شروع شد و از آنها دور شد. من فناوری را به عنوان یک ابزار دوست دارم [but] من به نوعی از ماهیت رابطه بین ماشین ها و خودمان وحشت دارم.»

از دفت پانک لذت ببرید حافظه های دسترسی تصادفی (نسخه 10 سالگی) زیر