DaBaby “کاملا” به طور متفاوتی با مناقشات هموفوبیا برخورد می کند

دابیبی گفت که اگر این فرصت به او داده شود، با جنجال های همجنس گرا هراسی خود در سال 2021 برخورد متفاوتی خواهد داشت.

در طول حضورش در فروشگاه بدون وقفه، بومی شارلوت، کارولینای شمالی، در مورد آن دوران پر فراز و نشیب که با نظراتی که در جریان اجرای Rolling Loud خود در سال 2021 بیان کرد، جامعه LGBTQ را آزرده خاطر کرد. وقتی ماوریک کارتر از او پرسید که آیا می‌توانست شرایط را به گونه‌ای دیگر مدیریت کند، دبیبی به صراحت گفت که از نحوه انجام همه چیز پشیمان است.

دابی از روی صندلی خود گفت: «مطمئناً. این همان چیزی بود که از دهان خودم بیرون آمد و گفتم تا دیر وقت، نه حتی اواخر، شاید همان طور که او با آن رفتار کرد، با آن رفتار می کردم. من عذرخواهی کردم، اما قصد عذرخواهی نداشتم، زیرا من این نوع آدم هستم.»

او ادامه داد: «من تا دندان و ناخن می‌جنگم، مثلاً می‌دانی منظورم چیست؟ شخصیت من و مقاصد من – این چیزی است که هرگز به شما اجازه نمی دهم من را تشخیص دهید، من آدم بدی نیستم. من در این مورد متزلزل هستم.»

دبیبی در اجرای Rolling Loud در سال 2021 در میامی، هنگامی که به طرفداران خود در جامعه LGBTQ و بیماری های مقاربتی اشاره کرد، جهان را شوکه کرد.

او در آن زمان به حاضران گفت: “اگر امروز با HIV، ایدز یا هر یک از آنها بیماری های مقاربتی کشنده که باعث مرگ شما می شود، در عرض دو تا سه هفته حاضر نشدید، تلفن همراه خود را روشن کنید.” خانم‌ها، اگر بیدمشک شما بوی آب می‌دهد، فندک تلفن همراهتان را بالا بیاورید. بچه ها، اگر در پارکینگ دیک نمی مکید، فندک موبایل خود را بگذارید.»

دبیبی پس از اجرای خود سعی کرد خودش را توضیح دهد، اما شعارهای همجنسگرا هراسی او قبلاً او را در آب داغ کرده بود و شاهد بود که چندین جشنواره موسیقی با او قطع رابطه کردند. سایر هنرمندان صنعت موسیقی نیز نظرات او را محکوم کردند، از جمله Dua Lipa، Elton John، Questlove و غیره.

عذرخواهی رسمی در آگوست 2021 از طریق اینستاگرام انجام شد، اما طرفداران یک بار دیگر از DaBaby پس از حذف پست خود پس از چند روز ناراحت شدند.