DaBaby قطره “پول بیشتر مشکلات بیشتر” ویدئو با حضور دخترش

DaBaby در ویدیوی تک آهنگ جدید خود با عنوان “پول بیشتر مشکلات بیشتر” بر خانواده تأکید دارد.

این هنرمند با استفاده از یک لنز چشم ماهی ، یک روز را در رویکرد زندگی برای تجسم می گذراند و به طرفداران می تواند در خانه و دارایی خود گشت بزند و در عین حال به موفقیت هایی که در مدت زمان کوتاهی بدست آورده است ، تف می کند.

“من این عوضی را روی نقشه انداختم ، رفتم و همه پلاکهای پلاتینیوم را گرفتم و آنها را به شهر بازگرداندم ،” بعد از آن رجز گفت: “در عرض یک دقیقه روی صحنه نیستم ، اما هنوز هر روز در تلویزیون هستم / N *** باید دیزنی می رفتیم. “

مطمئناً هیچ روزی به عنوان والدین بدون گذراندن وقت با کیفیت با فرزندشان کامل نخواهد بود. در طول فیلم ، DaBaby در حالی که به طور همزمان با دخترش و اسباب بازی هایش بازی می کند ، به دوربین رپ می کند. اما او فقط جعبه های عروسک را باز نمی کند و اتومبیل های مجهز به باتری را رد می کند – او همچنین به دخترش در حالی که با لباس شاهزاده خانم می چرخد ​​به دخترانش اجازه می دهد با کوه های پول نقد بازی کند.

پست جدید  چرا Cardi B به دنبال Biden Victory از Candace Owens و Ben Shapiro انتقاد می کند پس از پیروزی جو بایدن در انتخابات 2020 ، کاردی بی پس از انتقاد از کاندیدس اوونز و بن شاپیرو ، آنها را به خاطر مصاحبه با بایدن فراخوانده است. در یک پست گسترده او کاردی در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته ، مصاحبه روز قبل از انتخابات خود با بایدن و پاسخی را که جمهوری خواهان و سران سخنگوی راست افراطی مانند شاپیرو و اونز دریافت کرده اند ، منعکس کرده اند. وی نوشت: "چند هفته پیش من در این مصاحبه توسط طرفداران ترامپ به خصوص توسط خانم كندسیس كه برای 2 سال مستقیم نام من را تحقیر می كرد ، جویدم." "من برای این مصاحبه بسیار عصبی بودم به خصوص به این دلیل که این در بزرگنمایی بود و نه به صورت حضوری ، اما برای پیروان من مهم بود که نامزد نامزد و رئیس جمهور آینده ما را بشناسند." کارد ، او که قبلاً او را صدا کرده بود ، اضافه کرد که بسیاری از راست گرایان او را به خاطر انجام مصاحبه و انتشار آهنگی صریح به عنوان "WAP" تحقیر و انتقاد کرده اند. وی ادامه داد: "جمهوریخواهانی مانند Candace ، Shapiro ، Fox news مرا مسخره کردند ، اینقدر درباره من و آهنگ من" WAP "صحبت کردند." شاپیرو قبلاً در یکی از برنامه های خود شعر این ترانه را خوانده بود ، متن متن را برای خواندن "Wet ass p-word" سانسور می کرد. کاردی اضافه کرد: "آنها گفتند بایدن از من به عنوان پیاده استفاده می کند ، هفته ها بعد لیستی از خوانندگان رپ و هنرمندانی را دیدیم که ترامپ سعی داشت به آنها دسترسی پیدا کند و برای حمایت از لیستی که نام من را در بردارد پرداخت کند." . همانطور که در ماه گذشته تجدید چاپ شد ، نام Cardi B در لیست 274 چهره مشهوری قرار گرفت که کمپین ترامپ برای 265 میلیون دلار COVID-19 تبلیغات تبلیغاتی خدمات عمومی تأیید کرد. "من هرگز یک دلار از بایدن I پرداخت نکردم فقط می خواستم او را بشناسم و طرفدارانم را برای اهمیت رأی دادن باز کنم. " "من بسیار افتخار می کنم به این افراد مشهور که از سیستم عامل خود استفاده می کنند و برای افرادی که بیرون رفتند و رأی دادند ما آن را انجام دادیم! اجازه ندهید که کسی شما را بخاطر کاری که انجام می دهید بازی کند. اینگونه است که آنها سعی می کنند قدرت شما را از بین ببرند. POWER صدای شماست! بایدن را به شما تبریک می گوییم! خانواده شما در اینجا و در بهشت ​​به شما بسیار افتخار می کنند! همچنین به Kamala که تاریخ را ساختید تبریک می گویم! " Candace Owens یک کارشناس سیاسی راست افراطی برای بیش از اکنون سه سال است و او طرفداران زیادی را در میان طرفداران ترامپ جمع کرده است. از جمله بسیاری از جنجال های وی ، حادثه ای در سال 2018 است که در آن او علناً هیتلر را یک "سوسیالیست ملی" خواند که "فقط می خواست آلمان را بزرگ کند و همه چیز را به خوبی پیش ببرد. او در یک مرحله همچنین با کانیه وست ، یکی دیگر از طرفداران ترامپ ، دوستی برقرار کرد. شاپیرو ، به طور کلی ، فقط کمی متراکم است و قبلاً گفته بود که صاحبان خانه نگران افزایش سطح دریا هستند " خانه های خود را بفروشند و نقل مکان کنند. " -newsletter - life-newsletter "> ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای انتشار اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید اشتراک گذاری این داستان

این تمرکز بر خانواده وی پس از آن صورت می گیرد که دبی بی برادر بزرگتر خود را به دلیل خودکشی به طرز غم انگیزی از دست داد. “مشکلات بیشتر پول بیشتر” در پروژه جدید ارائه شده است نگهبان برادر من (زنده باد G) ، که به خواهر و برادرش اختصاص داده شده است.