DaBaby قطره “پول بیشتر مشکلات بیشتر” ویدئو با حضور دخترش

DaBaby در ویدیوی تک آهنگ جدید خود با عنوان “پول بیشتر مشکلات بیشتر” بر خانواده تأکید دارد.

این هنرمند با استفاده از یک لنز چشم ماهی ، یک روز را در رویکرد زندگی برای تجسم می گذراند و به طرفداران می تواند در خانه و دارایی خود گشت بزند و در عین حال به موفقیت هایی که در مدت زمان کوتاهی بدست آورده است ، تف می کند.

“من این عوضی را روی نقشه انداختم ، رفتم و همه پلاکهای پلاتینیوم را گرفتم و آنها را به شهر بازگرداندم ،” بعد از آن رجز گفت: “در عرض یک دقیقه روی صحنه نیستم ، اما هنوز هر روز در تلویزیون هستم / N *** باید دیزنی می رفتیم. “

مطمئناً هیچ روزی به عنوان والدین بدون گذراندن وقت با کیفیت با فرزندشان کامل نخواهد بود. در طول فیلم ، DaBaby در حالی که به طور همزمان با دخترش و اسباب بازی هایش بازی می کند ، به دوربین رپ می کند. اما او فقط جعبه های عروسک را باز نمی کند و اتومبیل های مجهز به باتری را رد می کند – او همچنین به دخترش در حالی که با لباس شاهزاده خانم می چرخد ​​به دخترانش اجازه می دهد با کوه های پول نقد بازی کند.

این تمرکز بر خانواده وی پس از آن صورت می گیرد که دبی بی برادر بزرگتر خود را به دلیل خودکشی به طرز غم انگیزی از دست داد. “مشکلات بیشتر پول بیشتر” در پروژه جدید ارائه شده است نگهبان برادر من (زنده باد G) ، که به خواهر و برادرش اختصاص داده شده است.