DA: توری لانز احتمالاً حداقل 9 سال پشت میله های زندان پس از محکومیت روبرو خواهد شد

به گفته الکساندر بات معاون دادستان ناحیه لس آنجلس، توری لانز احتمالاً پس از محکومیت در تیراندازی به مگان تی استالیون در سال 2020، حداقل 9 سال را پشت میله های زندان سپری خواهد کرد.

بات این پیش‌بینی را هنگام صحبت با خبرنگاران بعدازظهر سه‌شنبه انجام داد، همانطور که در کلیپ زیر که توسط مگان کانیف، روزنامه‌نگار برجسته امور حقوقی که به طور گسترده این پرونده را پوشش داده است، به اشتراک گذاشته شده است.

بوت به خبرنگاران گفت: «محدوده مجازات در این پرونده تقریباً 9 سال و تا 22 سال و هشت ماه است.» وی افزود که حداقل آن تقریباً 9 سال خواهد بود. در حالی که یک قاضی می تواند، در تئوری، حکم نهایی را زیر این نمره بگیرد، به نظر نمی رسد که بات انتظار داشته باشد در این مورد چنین اتفاقی بیفتد.

در پاسخ به این سوال که آیا چنین حکمی با توجه به جزئیات این پرونده “مناسب” است، بات ابتدا از پاسخ دادن با توضیح اینکه چنین تصمیماتی در مقام معاون DA به عهده او نیست، پاسخ نداد. اما وقتی به این سوال «به‌عنوان یک انسان» پاسخ داد، بات بیشتر حاضر شد.

او گفت: «بنابراین من می‌گویم که هر بار که اسلحه را به سمت شخصی نشانه می‌گیرید و ماشه را پنج بار می‌کشید، این اقدامی است که می‌تواند به راحتی یک نفر را بکشد.» “من فکر می کنم این اقدامی است که مستحق عواقب جدی است.”

مجتمع برای اظهار نظر با دفتر دادستان ناحیه لس آنجلس تماس گرفته است. این داستان ممکن است به روز شود.

این هفته، درخواست لانز برای محاکمه جدید در این پرونده رد شد. لانز در دسامبر سال گذشته به دلیل تیراندازی و زخمی کردن مگان تی استالیون محکوم شد. جورج گاسکون، دادستان ناحیه لس آنجلس، در بیانیه‌ای که پس از محکومیت منتشر شد، از “شجاعیت” مگان در طول این پرونده بسیار تبلیغاتی تمجید کرد. او همچنین از “نظارت ناعادلانه و نفرت انگیز” که او از جانب کسانی که به دفاع از لانز ادامه دادند، انتقاد کرد.

در یک قطعه برای ال مگان که در آوریل منتشر شد، در مورد این پرونده صحبت کرد که به گفته او “زمان نهایی” خواهد بود.