کمربند امبر رافین در حال رپرهایی است که از دونالد ترامپ حمایت می کنند

-fro “class =” ff-og-image-inserted “>

گفتن کمدین آمبر روفین گیج است توسط رپرهایی که از رئیس جمهور ترامپ حمایت می کنند ، کم توجهی خواهد بود.

در قسمت دوشنبه شب در اواخر شب با ست میرز ، رافین اعتراف کرد که نمی خواهد درباره رپرهایی مانند 50 Cent و Waka Flocka Flame در حمایت از رئیس جمهور اظهار نظر کند زیرا اظهارات او “از رد خارج می شود”. اما ، او احتیاط را به باد انداخت و به هر حال پیش رفت.

“شما چه مشکلی ندارید؟ چرا در لب به لب می شوید ،” وقتی شما کار خود را انجام نداده اید ، “من می خواهم یک صندلی کنار میز باشم تا ایده هایم را به اشتراک بگذارم؟” روفین گفت. “شما نمی توانید فقط مانند” اکنون نوبت من است که سیاست بازی کنم. ما نوبت می گیریم. “نه! شما نوبت نمی گیرید. این یک اسکیت نیست. شما فقط نمی توانید مانند باشید ، من کمک خواهم کرد سیاست هایی را برای جامعه من ایجاد کنید. “مردم قبلاً این کار را انجام داده اند و سالهاست این کار را انجام می دهند.”

سپس رافین نوازندگان سیاه پوستی را که می خواهند یک تغییر سیاسی ایجاد کنند تحت فشار قرار داد تا با دیگر سیاه پوستان که کار می کنند صحبت کند در این حوزه سالها قبل از اینکه به انتهای عمیق بپرد.

“رافین قبل از توضیح اینکه ترامپ چنین نیست گفت:” فقط به کابین خلبان هواپیما نپردازید و در مورد آن صحبت می کند ، “اگر هواپیما را زیر و رو کنیم؟ چه می شود؟” این تجربه شما نیست. ” من علاقه مند به گرفتن نکاتی در مورد تف تفاله میله ها هستم.

“ببین ، اگر می خواهی مثل این باشی ،” این مرد به من مالیات می دهد و من برای این پول سخت کار کردم و این برای من از تحصیلات ، کیفیت زندگی ، بیمه درمانی مهم تر است ، بلا ، بله … خوب ، “مجری برنامه کهربا روفین شو گفت. “من هیچ مشکلی با شرور بودن افراد شرور ندارم ، اما سعی نکن با الاغ حریص خود مرا له کنی.”