Coi Leray پس از فریاد Coachella “عشق زیادی” به Latto ارائه می دهد

کوی لیری پس از اینکه لاتو در کواچلا در میانه درام «در طبقه قرار بده» به او ابراز عشق کرد، به او پاسخ داد.

لری پس از ویدئویی که نشان داد لاتو در هنگام اجرای کواچلا در روز یکشنبه او را فریاد می زند، پاسخ مشتاقانه و قدردانی را به اشتراک گذاشت. در کنار بازتوییت کلیپ، لری به وضوح نشان داد که نمی‌خواهد با لتو درگیر شود. او نوشت: «این صفحه دیس با نام من بود که من را گیج کرد. “عشق بسیار به Latto! قدر این تعریف را بدانید.»

Leray اخیراً به ارجاع به او در جدیدترین آهنگ Latto خیلی مهربان نبود، اما رپر “Put It On Da Floor” از آن زمان توضیح داده است که هرگز به عنوان یک دیس در نظر گرفته نشده است. Latto در روز یکشنبه در Coachella گفت: «آی کوی، اتفاقاً من عاشق بدن تو هستم. او در این آهنگ رپ می‌زند: «روی آن گاز می‌کشم، بزرگ مثل کوی لیری». عوضی‌ها دوست دارند دهانشان را بچرخانند، اما من از آن دسته‌هایی هستم که محو می‌شوند.»

قبل از این فریاد، لری افکار خود را در یک سری توییت‌هایی که از زمان حذف شده‌اند در روز شنبه، 22 آوریل به اشتراک گذاشت.

او در توییتی که حذف شده است، نوشت: «شاید من بیش از حد idk واکنش نشان دادم. “اخر روز. اسم من را برای کلیک و لایک نگو. به خصوص اگر صحبت نکنیم یا ارتباط برقرار نکنیم. من یک رک بزرگ کوچک نیستم. منو با نادا مقایسه نکن از عوضی هایی که واقعاً با آنها گوشت گاو دارید نام ببرید. آن را روی زمین بگذارید اما من را از bs خارج کنید. … چیزهای زیادی در پشت صحنه می گذرد. همه شما نیمی از چرندیاتی را که در این مزخرف می گذرد نمی دانید. اما هدف اصلی ICON SHIT است. اگر من را ثروتمند یا فرد بهتری نسازد. جلو نیا.”

هنگامی که این آهنگ هفته گذشته در سرویس‌های استریم قرار گرفت، پس از برانگیختن حدس و گمان‌ها این یک دیس به سمت نیکی میناژ بود، لری مخالفت خود را با این مرجع ابراز کرد. او نوشت: «لتو خداحافظ. “در اینجا شما بروید [sic] در مورد بدن من لطفا اینجا نیایید و در مورد هیچکس BODY صحبت نکنید. لول دوست دارم جدی خارج از همه چیز. لمائوو سایز من رو کم کردی؟ لمائوو این لعنتی تمام نمی شود. … این عوضی ها می خواهند مثل n****ها خیلی بد باشند.”