Coi Leray آهنگ های “My Body” و “Bops” را قبل از آلبوم جدید به اشتراک می گذارد

کوی لیری به آهنگ پربار اخیر خود با دو آهنگ جدید این هفته ادامه می‌دهد، از جمله «It’s My Party» که «بدن من» را در بر می‌گیرد.

این آهنگ روز پنجشنبه با “Bops” انجام شد که انتشار آن با یک گفتگوی Apple Music 1 با ادی فرانسیس به یادگار گذاشته شد. در طول مکالمه، لری به طور مفصل در مورد پیگیری آینده خود از سال گذشته صحبت کرد ترندست آلبومی که آن را “یکی از بزرگترین پروژه های تاریخ” می نامد.

به گفته Leray، طرفداران فقط می توانند انتظار “چند ویژگی” را داشته باشند و در عوض تمرکز بر روی خودش باقی بماند.

او گفت: «احساس می‌کنم بسیاری از سرفصل‌ها به نوعی استعداد واقعی من و آنچه را که خدا واقعاً مرا به اینجا آورده است تحت الشعاع قرار می‌دهند. بنابراین من نمی توانم صبر کنم زیرا این آلبوم این را نشان می دهد. … و همچنین آلبوم دوم مردم را وادار خواهد کرد که به آن برگردند ترندست و آنها را وادار به قدردانی از موسیقی به جای مزخرفات و عناوین منفی و Coi Leray کنید. این آلبوم همه چیز درباره من است.»

هر دو عبارت My Body و Bops را در زیر از طریق Apple Music و Spotify بشنوید.

در موضوع سرفصل، Leray و Latto هر دو اخیراً به دلیل خطی از آهنگ “Put It On Da Floor” قبلی، چنین فضایی را به اشتراک گذاشته بودند. در این آهنگ، لاتو رپ می زند، «سیگار کشیدن» روی آن گاز، به اندازه کوی لیری. با این حال، این دو از آن زمان تائید کردند که با وجود سردرگمی اولیه در مورد اشعار، همه چیز بین آنها خوب است.

به عنوان مثال، لاتو در طول ست اخیر خود در کواچلا، لری را فریاد زد.

“عشق بسیار به لاتو!” لری بعداً در پاسخ به فریاد روی صحنه گفت. “از تعریف و تمجید قدردانی کنید.”