، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / lzln63av80navm6zkdcj / john-legend-chrissy-teigen “class =” ff-og-image-inserted “>

در مصاحبه ای جدید ، کریسی تیگن در مورد زمانی که وی و همسرش جان لجند توسط نژادپرستان در ویرجینیا دنبال کردند صحبت کرده است .

در ماری کلر ، تایگن گفت که آنها توسط دو مرد سفیدپوست “از نوع تماشای محله” در حالی که در فردریکسبورگ ، ویرجینیا بودند ، مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. وی توضیح داد ، آنها وقتی در سال 2010 برای دیدن مادرخوانده جان لجند در منطقه بودند ، وقتی متوجه شدند این دو نفر با یک وانت پیگیری می شوند.

“ما شب در محله زیباتر بودیم ، رانندگی می کردیم کریسی تیگن گفت: “این دو پسر در یک وانت بودند که به آرامی ما را دنبال می کردند ، چراغ های خود را چشمک می زدند و سعی می کردند با ما صحبت کنند.” “وقتی ما جلو آمدیم ، آنها مانند” بچه ها به دنبال چه چیزی هستند؟ “بودند و ما آدرس را به آنها دادیم. آنها به معنای واقعی کلمه گفتند:” الاغهای خود را از اینجا بیرون آورید! “و ما را به راه خود ادامه دادند آنها از ماشین پیاده شدند و وقتی در را زدیم و به داخل خانه نگاه کردند ، به ما خیره شدند. این یک تجربه وحشتناک و ترسناک بود. ”

تیگن گفت که به محض ورود به خانه گریه کرده است. وی افزود: “این اولین سلیقه من از دیدن آنچه که هر روز برای مردان سیاه رخ می دهد بود”. “این وحشتناک بود و می توانست خیلی زود اشتباه کند. من ساعتها گریه می کردم و متوجه شدم جان در این مورد احساساتی نیست. دیدن اینکه او خیلی به او پرتاب نشده واقعا ناراحت کننده بود زیرا او بدیهی است که قبلاً آن را تجربه کرده بود . “

کل مصاحبه را با کریسی تیگن – که ماه گذشته اعلام کرد در انتظار فرزند سوم خود با لجند است – در ماری کلر بخوانید.

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان