کریسی تیگن درباره زمانی که وی و جان لجند توسط نژادپرستان در ویرجینیا دنبال می کردند صحبت می کند: “ترسناک بود”

، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / lzln63av80navm6zkdcj / john-legend-chrissy-teigen “class =” ff-og-image-inserted “>

در مصاحبه ای جدید ، کریسی تیگن در مورد زمانی که وی و همسرش جان لجند توسط نژادپرستان در ویرجینیا دنبال کردند صحبت کرده است .

در ماری کلر ، تایگن گفت که آنها توسط دو مرد سفیدپوست “از نوع تماشای محله” در حالی که در فردریکسبورگ ، ویرجینیا بودند ، مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. وی توضیح داد ، آنها وقتی در سال 2010 برای دیدن مادرخوانده جان لجند در منطقه بودند ، وقتی متوجه شدند این دو نفر با یک وانت پیگیری می شوند.

“ما شب در محله زیباتر بودیم ، رانندگی می کردیم کریسی تیگن گفت: “این دو پسر در یک وانت بودند که به آرامی ما را دنبال می کردند ، چراغ های خود را چشمک می زدند و سعی می کردند با ما صحبت کنند.” “وقتی ما جلو آمدیم ، آنها مانند” بچه ها به دنبال چه چیزی هستند؟ “بودند و ما آدرس را به آنها دادیم. آنها به معنای واقعی کلمه گفتند:” الاغهای خود را از اینجا بیرون آورید! “و ما را به راه خود ادامه دادند آنها از ماشین پیاده شدند و وقتی در را زدیم و به داخل خانه نگاه کردند ، به ما خیره شدند. این یک تجربه وحشتناک و ترسناک بود. ”

تیگن گفت که به محض ورود به خانه گریه کرده است. وی افزود: “این اولین سلیقه من از دیدن آنچه که هر روز برای مردان سیاه رخ می دهد بود”. “این وحشتناک بود و می توانست خیلی زود اشتباه کند. من ساعتها گریه می کردم و متوجه شدم جان در این مورد احساساتی نیست. دیدن اینکه او خیلی به او پرتاب نشده واقعا ناراحت کننده بود زیرا او بدیهی است که قبلاً آن را تجربه کرده بود . “

کل مصاحبه را با کریسی تیگن – که ماه گذشته اعلام کرد در انتظار فرزند سوم خود با لجند است – در ماری کلر بخوانید.