کریس راک ، کاردی B را “خنده دارترین کمدین جهان” صدا می کند ، می گوید که کانیه طرفدار بزرگ “Pootie Tang”

است g_center، w_1200 / fl_lossy، pg_1 / ds6p7kae9eitujknjalp / chris-rock “class =” ff-og-image-inserted “>

پیش از آغاز فصل 4 سریال Fargo ، کریس راک به گفتگو با جیمی فالون پرداخت که چرا فکر می کند کاردی بی “خنده دارترین کمدین جهان” است.

راک گفت که بچه هایش چند فیلم از Cardi B را به او نشان داد ، و او فکر کرد که او آنقدر خنده دار است که حتی می خواهد یک سریال کمدی را با بازی او بازی کند. او گفت: “او در آن زمان از رپ خود به من گفت و من مثل این بودم که” بله ، بله ، بله ، این خوب است. به هر حال شما یک ستاره کمدی هستید “. گرچه در نهایت این شبکه به این ایده علاقه نداشت ، اما راک هنوز هم قاطعانه معتقد است که کاردی در حال حاضر در میان جالب ترین افراد جهان است.

“مثل … چاپل ، کاردی ، شما می دانید که من چه یعنی؟ در حال حاضر در جدول رده بندی ، بامزه ترین افراد در جهان چه کسانی هستند؟ کاردی در آن بالا! ” او اضافه کرد. “او گردن و گردن با بیل بور است. او خوب است ، مرد. “

راک همچنین به طور خلاصه در مورد Kanye West صحبت کرد ، که قبلاً برای آهنگ MBDTF” Blame Game “از او استفاده کرده است. در گذشته شما در مورد قدردانی از فیلم های کمدی به طور طولانی صحبت کرده است ، اما به نظر می رسد که او طرفدار بسیار زیادی پوتی تانگ است. همانطور که کریس راک گفت ، در طی گپ اخیر Ye او به او گفت ، “مهمترین فیلم قرن بیستم پوتی تانگ است.” او سپس ظاهرا شروع به شکستن فیلم به راک ، که اعتراف کرد شما بیش از آنچه در مورد کمدی 2001 می داند ، بیشتر است.

در حین گفتگو ، راک همچنین به سرعت قسمت مقدماتی فصل شنبه شب زنده زنده را که میزبان او خواهد بود ، صحبت می کند ، اولین قسمت در استودیوی NYC از زمان بستن همه گیر ویروس کرونا در شهر گرفته شده است. وی با شوخی گفت: “شاید هفته آینده من را در استودیو ببینید” ، و اضافه کرد که هیچ نظری ندارد که چگونه اتفاق خواهد افتاد ، فقط به همین دلیل زنده خواهد بود و مگان تو استالیون مهمان موسیقی است.

هر دو کلیپ مصاحبه بالا را تماشا کنید.