Chanpper ، YG ، Lil Yachty و سایر ادای احترام به King Von

/ uiryooh3xwf5k2z1q8rg / king-von “class =” ff-og-image-inserted “>

خواننده رپ شیکاگو ، کینگ فون ، نام اصلی Dayvon Daquan Bennett ، در 26 سالگی در پی تیراندازی که گفته می شود در آن پلیس در جورجیا قرار دارد ، درگذشت.

وون پس از شروع همکاری مکرر با لیل دورک ، که بعداً او را با نام تجاری خود فقط خانواده ، امضا کرد ، برای اولین بار مورد توجه کار خود قرار گرفت. وی اولین ضبط استودیوی خود Grandson، Vol. 1 سال گذشته ، و آن را در مارس 2020 با لوون جیمز پیگیری کرد. جدا از همکاری با Lil Durk ، او همچنین با NLE Choppa ، Yungeen Ace ، Fivio Foreign ، G Herbo و Sada Baby همکاری کرد. او تازه آلبوم سوم Welcome to O’Block را در تاریخ 30 اکتبر منتشر کرده بود.

مطابق قانون اساسنامه آتلانتا ، فون صبح جمعه در حادثه ای در خارج از یک کلوپ شبانه در مرکز شهر آتلانتا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. TMZ گزارش می دهد که در مجموع شش نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند که سه کشته از جمله فون و سه نفر دیگر قبل از اینکه در بیمارستان فرار کنند فرار کردند. گزارش اولیه AJC حاکی از آن بود که مقامات در 24 ساعت قبل از تیراندازی به باشگاه فراخوانده شده بودند تا تیراندازی دیگری را بررسی کنند ، اگرچه هیچ ارتباط آشکاری بین این حوادث وجود ندارد. گفته می شود که دو پلیس خارج از وظیفه که در حال کار امنیتی بوده اند ، مداخله کرده و بعداً با افراد ناشناس تبادل تیراندازی کرده اند.

آنچه را که هنرمندان در مورد بی موقع شدن فون گفته اند در زیر بخوانید.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">