Chance the Rapper ‘Freaks Out’ بعد از توییت های Dionne Warwick در او

دیون وارویک نمی تواند فکر درباره Chance the Rapper را متوقف کند.

شنبه شب ، خواننده افسانه ای توییتر خود را مورد حمله قرار داد تا از Chicago MC در مورد افزونگی نام مستعار رپ خود س askال کند.

وارویک نوشت: “سلام ،chancetherapper.” “اگر شما به وضوح یک رپ هستید چرا آن را به نام صحنه خود قرار داده اید؟ من نمی توانم از این فکر کنم.”

در یک 2017 GQ مصاحبه ، شانس در مورد ریشه نام هنری خود کمی روشن کرد. وی گفت که در تمام دوران کودکی ، آرزوی خود را برای تبدیل شدن به یک خواننده رپ ابراز می کند ، اما احساس می کند که یک لکه در پشت این عنوان وجود دارد. بنابراین ، به جای اینکه خودش را “نوازنده” یا “هنرمند” معرفی کند ، ترجیح داد کاملاً از برچسب “رپر” استقبال کند و آن را به نام خود بگنجاند.

چنس گفت: “… یادم می آید که گه ها آزارم می دادند ، زیرا فکر می کردم کانیه وست باهوش ترین مرد جهان است.” “بهترین شاعر جهان. خوش لباس ترین لباس دنیا. این چیزی است که یک رپ برای من داشت و من می خواستم همه در مورد واژه” رپ “چنین احساسی داشته باشند. و “رپر” ، از نظر من ، تقریباً مترادف کلمه “Nlack” است. “

کمی بعد چانس به توییت برخورد کرد و ظاهراً ذهنش را از دست داد. اگرچه او در توییت های مختلف به وارویک پاسخ داد ، اما نتوانست به س herال او پاسخ دهد. چرا؟ او بیش از حد مشغول “فرار کردن” بود.

“شگفت انگیزه!” او توییت کرد. “… من هرچه می خواهی مرا خانم وارویک صدا کنی خواهم بود. خدا به تو برکت دهد.”

خوشبختانه برای طرفداران ، مبادله به همین جا ختم نشد. وارویک با مهربانی به چانو گفت که او مطمئناً می داند او کیست و به آنها پیشنهاد همکاری رپ داد.

وی نوشت: “من به شما پیام می دهم”.

پس از تبادل او با چانس ، وارویک مسیر خود را به سمت The Weeknd معطوف کرد ، او را در مورد هجی کردن نام خود فشار داد. وی سپس با هشدار به دیگر هنرمندان با نام “” در نام های هنری خود ، اظهار داشت: “من به دنبال شما می آیم. من به پاسخ نیاز دارم.”