Chance the Rapper جزئیات نمایش دهمین سالگرد «اسید رپ» را اعلام کرد

شانس رپر رپ اسیدی میکس به زودی 10 ساله می شود. برای جشن گرفتن این نقطه عطف، Chance یک نمایش ویژه در شهر خود را برای اواخر امسال اعلام کرده است.

روز سه شنبه اعلام شد، چنس برای یک دوره به مرکز متحد در شیکاگو بازخواهد گشت رپ اسیدی برنامه جشن سالگرد در 19 آگوست. ارائه حمایت از نمایش، که اولین باری است که چنس در چهار سال گذشته به این عرصه بازگشته است، صبا است.

شانس رپر نشان می دهد بروشور
تصویر از طریق Publicist

بلیت‌ها و بسته‌های سطح VIP این نمایش برای عموم مردم این جمعه به فروش می‌رسد. در همین حال، پیش فروش هنرمندان برای چهارشنبه در ساعت 10 صبح به وقت محلی برنامه ریزی شده است، با گزینه های پیش فروش اضافی نیز در افق. با این حال، این جشن با نمایش این آگوست متوقف نمی‌شود، زیرا Chance همچنین قرار است با همه چیز، از تجربه‌های پاپ آپ گرفته تا کالاهای جدید، 10 سال را به یادگار بگذارد.

برای دومی، طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که بتوانند خرید کنند رپ اسیدی قطعات سالگرد در این پیوند از 30 آوریل شروع می شود. علاوه بر این، تاریخ – که دقیقاً 10 سال از انتشار اصلی نوار را نشان می دهد – باعث می شود که آهنگ “Juice” در نهایت برای اولین بار در همه سرویس های پخش اصلی در دسترس قرار گیرد.

بعدی شانس است گالری استار لاین، پروژه ای متوسط ​​که او در سپتامبر گذشته با جردن رز برای Complex صحبت کرد. اخیراً، Chance دوباره با Vic Mensa برای آهنگ “Swish” که G-Eazy نیز در آن حضور دارد، پیوند خورد. به گفته ویک، این آهنگ از “اردوگاه نویسندگی” ناشی می شود که او و چنس در لس آنجلس شروع کردند.

ویک هنگام پخش آهنگ جمعه گذشته گفت: “این واقعاً فقط یک فضای سرگرم کننده و خودجوش بود.” اینجا بشنو