Cardi B به Candace Owens یک بررسی واقعیت می دهد: “من صادقانه فقط برای شما متاسفم”

اگر به Candace Owens و صداهای اصطلاحاً محافظه کار دقیقاً توجه صفر بدهیم مطمئناً همه ما بهتر خواهیم بود ، اما درک اینکه چرا Cardi B این احساس را دارد سخت نیست ضروری بود که به انحراف اخیر تلاش برای تحقیر (و شکست خورده) خود پاسخ دهد.

اواخر روز یکشنبه ، کاردی به توییتی از اوونس پاسخ داد که در آن انتقادات بیهوده ای را نسبت به موسیقی مشهور و عینی موفق کاردی ارائه داده است. در این پاسخ ، کاردی همچنین تصاویری را به اشتراک گذاشت که به گفته وی خواهر و دوست دخترش توسط طرفداران ترامپ در ساحل مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند:

از آنجا ، کاردی قبل از پاسخ دادن به آنها که سعی در منطقی جلوه دادن رفتار ساحل داشتند ، عقب زد. توییت دیگری از اونز. همانطور که کاردی توضیح داد ، اوونز نمی تواند ببیند که چگونه او در دوران ترامپیسم “مورد استفاده قرار گرفته است”. وی گفت: “من صادقانه فقط برای شما متاسفم” ، افزود كه از اینكه از برنامه میلیون نفری خود برای تشویق به رای دادن استفاده می كند ، افتخار می كند. [می خندد] هر بار که یک مرد سیاه پوست توسط پلیس کشته می شود. ” کاردی همچنین شکست مهلک ترامپ در پاسخ همه گیر را برجسته کرد ، و همچنین تلاش های قابل پیش بینی اوونز را برای شیطان پرستی در مراقبت های بهداشتی جهانی عقب انداخت.

پست جدید  تاریخ انتشار آلبوم Drake به اشتراک گذاشته شده توسط Odell Beckham نادرست است

در اینستاگرام ، کاردی جفت ویدئویی را به آدرس اوونز و رفتار ترامپ به اشتراک گذاشت. حامیان در کل. کاردی فاش کرد که پس از اشتراک آدرس وی از طرفداران ترامپ و تشویق مردم به آتش زدن خانه وی ، اخیراً مجبور به استخدام بازپرس خصوصی شده است. و طبق گفته کاردی ، اوونز حدود یک سال است که سعی کرده “با من بنشیند” ، حتی یک بار 250 هزار دلار به او پیشنهاد داده است.

“کسی که مرگ جورج فلوید را توجیه کند ، من نمی خواهم با او صحبت كن ، من با او لعنتی نمی كنم. ” “

” ترامپ بارها الاغش را به ما نشان داده است. ” زیرا من؟ حتی فکر نمی کنم ترامپ یک انسان باشد. من فکر می کنم او یک شخص شرور است. او مرا از لعنتی باب اسفنجی عوضی یاد پلانکتون می اندازد. “

و در مورد موضوع استفاده صحیح از سیستم عامل او برای تشویق به رای دادن علیه ترامپ ، کاردی گفت:

“بنابراین دقیقاً همانطور که می توانم مردم را وادار کنم که بیدمشک خود را بگذرانند و اوقات خوبی را سپری کنند و احساس کنند آنها عوضی بدی هستند ، من همچنین می توانم میلیون ها پیرو را به رای دادن تشویق کنم.”

پست جدید  وزارت دادگستری مردم را در مورد نقض حقوق آنها آگاه نکرده است: مقاله ای در ERR

فیلمهای کامل زیر را ببینید:

“WAP” اکنون تمام شده است.

همچنین