Cardi B به Candace Owens یک بررسی واقعیت می دهد: “من صادقانه فقط برای شما متاسفم”

اگر به Candace Owens و صداهای اصطلاحاً محافظه کار دقیقاً توجه صفر بدهیم مطمئناً همه ما بهتر خواهیم بود ، اما درک اینکه چرا Cardi B این احساس را دارد سخت نیست ضروری بود که به انحراف اخیر تلاش برای تحقیر (و شکست خورده) خود پاسخ دهد.

اواخر روز یکشنبه ، کاردی به توییتی از اوونس پاسخ داد که در آن انتقادات بیهوده ای را نسبت به موسیقی مشهور و عینی موفق کاردی ارائه داده است. در این پاسخ ، کاردی همچنین تصاویری را به اشتراک گذاشت که به گفته وی خواهر و دوست دخترش توسط طرفداران ترامپ در ساحل مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند:

از آنجا ، کاردی قبل از پاسخ دادن به آنها که سعی در منطقی جلوه دادن رفتار ساحل داشتند ، عقب زد. توییت دیگری از اونز. همانطور که کاردی توضیح داد ، اوونز نمی تواند ببیند که چگونه او در دوران ترامپیسم “مورد استفاده قرار گرفته است”. وی گفت: “من صادقانه فقط برای شما متاسفم” ، افزود كه از اینكه از برنامه میلیون نفری خود برای تشویق به رای دادن استفاده می كند ، افتخار می كند. [می خندد] هر بار که یک مرد سیاه پوست توسط پلیس کشته می شود. ” کاردی همچنین شکست مهلک ترامپ در پاسخ همه گیر را برجسته کرد ، و همچنین تلاش های قابل پیش بینی اوونز را برای شیطان پرستی در مراقبت های بهداشتی جهانی عقب انداخت.

در اینستاگرام ، کاردی جفت ویدئویی را به آدرس اوونز و رفتار ترامپ به اشتراک گذاشت. حامیان در کل. کاردی فاش کرد که پس از اشتراک آدرس وی از طرفداران ترامپ و تشویق مردم به آتش زدن خانه وی ، اخیراً مجبور به استخدام بازپرس خصوصی شده است. و طبق گفته کاردی ، اوونز حدود یک سال است که سعی کرده “با من بنشیند” ، حتی یک بار 250 هزار دلار به او پیشنهاد داده است.

“کسی که مرگ جورج فلوید را توجیه کند ، من نمی خواهم با او صحبت كن ، من با او لعنتی نمی كنم. ” “

” ترامپ بارها الاغش را به ما نشان داده است. ” زیرا من؟ حتی فکر نمی کنم ترامپ یک انسان باشد. من فکر می کنم او یک شخص شرور است. او مرا از لعنتی باب اسفنجی عوضی یاد پلانکتون می اندازد. “

و در مورد موضوع استفاده صحیح از سیستم عامل او برای تشویق به رای دادن علیه ترامپ ، کاردی گفت:

“بنابراین دقیقاً همانطور که می توانم مردم را وادار کنم که بیدمشک خود را بگذرانند و اوقات خوبی را سپری کنند و احساس کنند آنها عوضی بدی هستند ، من همچنین می توانم میلیون ها پیرو را به رای دادن تشویق کنم.”

فیلمهای کامل زیر را ببینید:

“WAP” اکنون تمام شده است.

همچنین