کاردی بی از جبران شوهر غریبه دفاع می کند ، اصرار دارد که او “آدم بدی نیست”

اگرچه او در حال پایان دادن به ازدواج خود با افست است ، کاردی بی می خواهد دنیا بداند که او شخص بدی نیست.

خواننده رپ برونکس پنجشنبه شب پس از توصیف یکی از هواداران از عضو میگوس به عنوان “مرد بد” ، از طریق همسر خود در توئیتر از همسر خود دور شد. کاردی با اشاره به راه هایی که آفست به طور بی پروا به او در کار حرفه ای کمک کرده بود ، سریع به این پیام رسید.

وی در توئیتی که از آن زمان حذف شده است نوشت: “او ابله آدم بدی نیست.” “… باعث می شود از هرکسی که اقدام به سرقت می کند ، من را مجاب کند که با مارک خود کار کنم ، زیرا کمتر باعث شد افرادی با قراردادهای صحیح برای من بیایند و هرگز مانند هر شخص دیگری دلار یا سود نخواهند. Nikkas نیککا است اما شخصیت بدی است او نه. “

این پست کمتر از یک ماه بعد از تأیید کاردی برای تقاضای طلاق خود از افست ارسال شد. این دو در سال 2017 به طور مخفیانه ازدواج کردند و در سال بعد از اولین و تنها فرزندشان با هم استقبال کردند. کاردی و افست پیش از این به دلیل خیانت ادعای دومی از هم جدا شده بودند ، اما ماه ها بعد باهم آشتی کردند.

اوایل این هفته ، کاردی یک پست اینستاگرامی را به اشتراک گذاشت که در آن خود را “مجرد ، بد و پولدار …” آفست در میان نزدیک به 7 میلیون کاربر اینستاگرام بود که این پست را “پسندیدند” ، و دلیل آن این بود که خون بدی بین زوج سابق وجود ندارد.

کاردی همچنین کمی بعد از اعلام تشکیل پرونده ، تصمیم طلاق خود را در شبکه های اجتماعی توضیح داد . وی در گفتگوی صوتی خود به هوادارانش گفت كه حالش خوب است و شایعات تقلب در حال چرخش را له می كند.

“من خوبم. می خواستم به شما اطلاع دهم كه یك قطره قطره قطره هم نریخته ام.” پیام کاردی گفت: “هر بار که این پسر خیلی دیوانه شده باشد ، اینقدر گنده شده و به رسانه ها وارد می شود ، من همیشه گریه می کنم ، همیشه ناراحتم زیرا من از این نوع گه ها خوشم نمی آید.” “این بار ، من گریه نمی کردم. می خواهی بدانی چرا؟ دلیل طلاق من به خاطر هیچ یک از آن گه هایی نیست که قبلاً اتفاق افتاده باشد. این به دلیل تقلب نیست. من می بینم که مردم مانند” اوه ، او یک بچه در راه دارد. این یک دروغ کامل کاملاً لعنتی است. این دومین باری است که مردم سعی می کنند نوزادان را از اینجا سنجاق کنند. نه ، این مزخرف است. “