تبدیل می شود = “ff-og-image-inserted”>

مخفی نیست که کاردی B عاشق Balenciagas خود است ، به ویژه مواردی که شبیه جوراب هستند . خوب ، این احساس قطعاً متقابل است. مارک مد بالا از کمپین جدید خود با ” WAP “ رپر تصرف لوور در پاریس.

در اولین تصویر از کمپین Balenciaga زمستان 2020 ، کاردی نیمه شب ظریف ظاهر می شود لباس شب آبی ، روی یک چمن پر جنب و جوش پخش شده است. این عکس در حال حاضر در خارج از لوور و رو به رودخانه سن آویزان شده است ، بلكالیس در حالی كه بوسیله اسباب بازی های زرد رنگ بچه ها احاطه شده است ، از یك باب سیاه و تیز استفاده می كند. طبق گفته مبهم ، عکس ها در لس آنجلس در خلال COVID-19 قفل کردن.

معروف است که خانه های مد چهره های مشهوری را برای کار خود جذب می کنند ، اما Balenciaga از این نظر متمایز است. مدیر خلاق Demna Gvasalia ، که از سال 2015 در این سمت مشغول به کار است ، از Cardi به عنوان اولین مشهوری که خانه پاریس در حافظه اخیر خود ثبت کرده است استفاده کرد. این همچنین اولین بار است که Cardi در یک کمپین برای یک خانه بزرگ مد بازی می کند.

اهل برانکس با شور و نشاط این خبر را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. “بله به چهره یک کمپین Balenciaga نگاه می کنید!” او نوشت. “من به یاد می آورم که احساس کردم که خودم را در یک بیلبورد در NYC Times Square اما پاریس دیدم! کاش من آنجا بودم تا شخصاً آن را ببینم! “

هنگامی که او در حال تبلیغات تبلیغات خود است ، کاردی مشغول لذت بردن از موفقیت” نه ” .1 “WAP” را بزنید و همچنان درگیر سیاسی باشید . او هواداران را به رأی دادن تشویق کرده و از آخرین مهلت ثبت نام رای دهندگان هشدار می دهد. “بگذارید چیزی را به شما بگویم. مهلت های قانونی بسیار سریع در حال آمدن است. “او در پست اخیر در اینستاگرام برچسب خود گفت.

<کنار کلاس = "کنار-پانل">

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان