Cardi B پس از پاسخ دادن به توییت Shady ، ویز خلیفه را بر روی انفجار قرار می دهد

کاردی بی از پرسش و پاسخ اخیر توئیتر ویز خلیفه خیلی راضی نبود.

به دنبال اعلام نامزدهای گرمی در سال 2021 ، ویز مدتی وقت گذاشت تا به س aboutالات مربوط به نمایش جوایز و چگونگی احساس خسته شدن بسیاری از هنرمندان پاسخ دهد. او توضیح داد که او نیز احساس کرد که توسط آکادمی ضبط شناخته نشده است اما همچنان خوش بین است که روزی یک جام را در دست خواهد داشت.

“من بعنوان یک هنرمند نامزد گرمی می دانم چه احساسی دارد. N *** همیشه فکر می کنم این غیرمنصفانه است تا وقتی که نوبت خود را بگیرند.” او نوشت“فقط کار را ادامه دهید و زمان آن فرا می رسد … احساس کردم برای” دوباره می بینمت “مورد سرقت کامل قرار گرفتم. از آن زمان تاکنون باک نشده ام ، اما وقتی زمان آن فرا می رسد ، سخنرانی مشترک و الاغ پیش بینی شده آماده است. و این Taylor Gang Or Die. “

یکی از هواداران با به چالش کشیدن مشروعیت گرمی ، ادعا کرد که آکادمی ضبط به وضوح نمی دانست “گله در مورد موسیقی”. چرا؟ این طرفدار به این واقعیت اشاره کرد که کاردی برنده گرمی است ، در حالی که نیکی میناژ اینگونه نیست. ویز به سادگی پاسخ داد: “بیشتر هنرمندان خود ساخته این مشکل را دارند.”

کاردی جواب ویز را گرفت و فوراً وارد کار شد. او یک تصویر از DM چهار ساله ای را که از ویز دریافت کرد ، ارسال کرد ، وی موفقیت بزرگ رشدش را به او تبریک گفت.

و اگرچه ویز در مورد کاردی چیزی ناسزا نگفت ، اما خواننده رپ برانکس س questionال کرد که چرا “توییت هایی را که زنان موفق را در برابر یکدیگر قرار می دهد” سرگرم می کند.

ویز به پست اولیه کاردی پاسخ داد و اصرار کرد که او هنوز از او حمایت نمی کند و همچنین او را یک هنرمند خودساخته می داند.