Cardi B در میان رسوایی دالایی لاما هشدار می دهد “این جهان پر از درنده است”.

روز دوشنبه، کاردی بی پس از تماشای یک ویدیوی ویروسی از دالایی لاما، در رسانه های اجتماعی به بحث درباره شکارچیان کودکان پرداخت.

مادر دو فرزند در توییتی نوشت: «این دنیا پر از شکارچیان است. «آنها بی گناهان را شکار می کنند. آنهایی که بیش از همه ناآگاه هستند، فرزندان ما هستند. شکارچیان می توانند همسایگان ما، معلمان مدرسه ما، حتی افرادی با پول، قدرت و کلیساهای ما باشند.

کاردی به والدین توصیه کرد که چگونه از فرزندان خود محافظت کنند و نوشت: “مداوم با فرزندان خود در مورد مرزها و کارهایی که نباید اجازه دهند مردم با آنها انجام دهند صحبت کنید.”

یکی از کاربران به پیام کاردی پاسخ داد و گفت: “این!!!! مامانم خیلی محافظه کار بود من از بزرگ شدن متنفر بودم، اما برای آن سپاسگزارم، زیرا برخی از افراد بیمار اینجا هستند.”

رپر “Money” با طرفدار موافقت کرد و پاسخ داد: “بله …. هیچ خوابی بیش از چیزی نیست!”

اما دیگران موضع برنده گرمی را در مورد وضعیت به دلیل گذشته اعتراف شده از مواد مخدر و دزدی مردان در طول روزهای او به عنوان رقصنده زیر سوال بردند. او در حالی که به تجربه‌اش در برخورد با سوءاستفاده‌ها اشاره می‌کرد، به متنفران دست زد و گفت: «توییت را گذاشتم، و حالا مردم می‌خواهند به سمت من بیایند، مثل این که «اوه عوضی، تو پیام‌رسان اشتباهی هستی، مگر دزدی نکردی؟ مردان مواد مخدر؟ و این مثل گوش دادن، گوش دادن است: شما به این کار ادامه نمی دهید. چون وقتی صحبت از شکارچیان عجیب الاغ، و متجاوزان، و پدوفیل ها و چرندیات به میان می آید، من واقعاً – من این چرندیات را بازی نمی کنم. من واقعاً این لعنتی را بازی نمی کنم.”

او توضیح داد که چگونه اعمال نادرست او با کودک آزاری قابل مقایسه نیست. من پیام رسان درستی هستم، چون یک مادر لعنتی هستم. و من یک زن لعنتی هستم. و من دختری هستم که در نوجوانی بدنم مورد آزار و اذیت قرار گرفت.»

این زن 30 ساله خاطرنشان کرد که گذشته او داستان دیگری برای زمان دیگری است، اما تاکید کرد که نباید به خاطر توصیه والدین به مراقبت از فرزندانشان مورد حمله قرار گیرد.

کاردی بی پس از برخورد با موجی از مردم که به سمت او می‌آیند، در دو توییت گفت: «باید از اینترنت دور شوم… این دیوانه است!!! من دارم بالا و پایین می کشم زیرا به والدین می گویم که مراقب افرادی باشند که بچه ها را شکار می کنند… این دیوانگی است. … وای این همه حمایتی که در عین حال دارم زیباست. در اعماق قلبم بود که در مورد این موضوع صحبت کردم، چرا که من و دوستم دیشب با هم صحبت می‌کردیم و سپس اتفاق دالایی لاما امروز صبح رخ داد.»

این خبر پس از آن منتشر شد که رهبر روحانی 87 ساله بودایی پس از دریافت واکنش های شدید به دلیل بوسیدن و درخواست از یک پسر جوان برای “مکیدن زبان” در ویدئو، عذرخواهی کرد.

«حضرت می‌خواهد از پسر و خانواده‌اش و همچنین بسیاری از دوستانش در سراسر جهان به خاطر صدمه‌ای که ممکن است سخنان او ایجاد کرده باشد، عذرخواهی کند. معظم له اغلب افرادی را که با آنها ملاقات می کند به شیوه ای معصومانه و بازیگوش کنایه می زند، حتی در ملاء عام و جلوی دوربین ها. او از این حادثه پشیمان است.» دفتر دالایی لاما روز دوشنبه اعلام کرد.