Cardi B به Teyana Taylor پاسخ می دهد با احتساب بازنشستگی

برای یک هنرمند آسان است که احساس دلسردی و ناامیدی کند وقتی که کارش آنطور که انتظار او را می کشد در میان هواداران و منتقدان طنین انداز نشود. کاردی بی به تیانا تیلور می گوید که او یک استعداد ویژه است که باید شناخته شود.

کاردی روز شنبه به توییتر رفت و در آنجا آخرین آلبوم تیانا تیلور را ستود و با احساسات خواننده نسبت به صنعت موسیقی همدردی کرد.

باردی نوشت: “اگر من را بشناسید ، می دانید که آلبوم Teyana Taylor آلبوم مورد علاقه من در سال 2020 است.” “قسم می خورم که او واقعاً بهترین آلبوم امسال را بدست آورد. من متنفرم که او احساس می کند احساس استعداد و موسیقی بسیار خوبی دارد.”

احساسات کاردی در پاسخ به این است که تیلور ادعا می کند که او آماده است “این فصل” را از زندگی خود بازنشسته کند ، زیرا احساس کرد که “از هنر وی” قدردانی شده است.

“من در شرایطی که به عنوان یک هنرمند بسیار مورد توجه واقع شده ام ، جلو نمی روم ، اما فشار واقعی و واقعی” دستگاه “را دریافت نمی کنم ، و دائماً انتهای کوتاه تری را می گیرم ، از آن غافل می شوم ، منظور من لیست روشن و روشن است ، “تیلور روز جمعه در یک پست اینستاگرامی نوشت. “من این فصل از داستانم را با آسودگی خاطر بازنشسته می کنم که می توانم با خیال راحت از بین بروم و ببینم که تمام سخت کوشی ها و اشتیاقهای کشیده شده واقعاً در جایی از دنیا دوست داشته شده و مورد حمایت قرار گرفته است!”

صحبت های تیلور در مورد دور شدن از موسیقی بعد از آخرین پروژه اش ، آلبوم، توسط گرمی ها همراه با کار دیگر زنان محبوب R&B خواننده مورد تحسین قرار گرفت.