Busta Rhymes Says T.I. آیا یک مسابقه خوب “Verzuz” نیست: “It Be Be Univivane، That Ass Beating”

بوستا ریمز متقاعد شده است TI طی یک حضور جمعه در هاب 97 در صبح ابرو ، از بوستا در مورد نبرد پیشنهادی Verzuz خود با رپر ATL سوال شد. همانطور که احتمالاً به یاد می آورید ، به نظر می رسید که بوستا از چهره روبرو بسیار هیجان انگیز است و پیشنهاد می کند که دیسکوگرافی T.I. بروکلین نژاد MC این اظهارات را هنگام حضور اخیر Fat Fat Show Show ارائه داد ، جایی که او به ادعای Tip مبنی بر برتری رپرهای شهر نیویورک در بازی پرداخت.

“TI ، برای من جذاب است. که شما چنین نگرانی با MC های نیویورک دارید “، بوستا گفت. “من می خواهم بفهمم این چه چیزی است. اما ، از یک برادر که تو را دوست دارد تا برادرم که می داند من او را دوست دارم ، من خواهش می کنم که با من در رینگ قدم بگذاری. من الاغ خود را سینه می کنم … بیا TI ، بیایید لذت ببریم. “

TI این پیشنهاد را در یک ویدئوی اینستاگرام شلیک کرد ، با این استدلال که اختلاف بین نسل او و بوستا بسیار زیاد است. خدمه ابرو در صبح موافقت کردند و به بوستا پیشنهاد کردند کسی مانند اسنوپ داگ یا میسی الیوت را بپذیرد.

“بیایید روشن شویم. شما گفتید که فکر نمی کنید من و TI یک ورزوز خوب باشیم ، “به ابرو گفت. “پاسخ مستقیم به آن: من هم چنین نمی كنم. این غیرشرعی خواهد بود ، این الاغ كتك زدن است. اما آنچه من می گویم این است كه من هرگز نخواستم Verzuz را با TI انجام دهم كه برادر من است و من او را دوست دارم ، اما من هرگز خواستم با او ورزوز کنید. “

بوستا هفته گذشته در جریان پخش زنده اینستاگرام ، که در آن بی وقفه TI را بو داده بود ، نظرات مشابهی را ارائه داد. او ادعا کرد که هرگز درخواست نبرد با L.I.B.R.A. رپر ، و اینکه او به سادگی به سوالات Fat Joe در مورد احتمال بالقوه پاسخ دادن پاسخ می داد.

“[جو] از من پرسید آیا فرصتی برای انجام Verzuz علیه TI وجود دارد ، آیا من این کار را انجام می دهم؟ در داغ 97 گفت. “و این فقط شامل TI نمی شود ، بلکه شامل هر هنرمندی از هر بازه زمانی ، هر دوره هیپ هاپ می شود.”

بوستا اذعان می کند که ممکن است سخنان وی به عنوان کمی کوکی است ، اما معتقد است که او حق دارد خودش را سکته کند.

“من در تمام این سالها سخت کار کردم ، و در این سالها بسیار ثابت قدم بوده ام. و من از یک مکان صحبت می کنم غرور ، “او گفت. “من از جایی صحبت می کنم که کاملاً واضح است که این حق را به دست آورده ام … بسیار بسیار اعتماد به نفس. من از مکان” نوازش خود من “صحبت نمی کنم ، اما اگر فکر کنم کسی واقعاً می تواند با من مشکوک شود و من خودم را نوازش کند ، فکر می کنم. چون من آن را به دست آورده ام ، قابل توجیه است. در هر مرحله ، الاغ کسی را سینه داد ، مهم نیست که چه کسی بود … الاغ هرکسی با هر سابقه ای که من باید در آن قرار داشته باشم … ”

“او قطعاً با برخی از MC های باورنکردنی قافیه شده است ، جایی که نمی توانم بگویم آنها الاغ را سینه می زنم ، اما من قطعا از گرفتن هر L از کسی دور بودم.” “من فکر نمی کنم در تاریخ ثابت شده باشد که هر MC در گذشته رکورد خود را خراب کرده است. من به سمت دود می دوم … من خیلی راحت در قسمت سیگار کشیدن نشسته ام.”

شما می توانید مصاحبه کامل بوستا را در بالا بررسی کنید. او همچنین در مورد ساخت آلبوم تازه منتشر شده خود ، Extinction Level Event 2 صحبت می کند. خاطرات مرحوم Ol ‘Dirty Bastard را به اشتراک می گذارد. و نشان می دهد که چگونه او نمونه ای از جکسون 5 را در “نگاهی به بالای شانه خود” ، با حضور کندریک لامار ، تأمین کرد.