موسیقی ویدیویی Bryson Tiller برای آهنگ جدید “Inhale”

به اشتراک می گذارد tiller-inhale “class =” ff-og-image-inserted “>

Bryson Tiller با یک آهنگ و ویدئو جدید.

پس از اذیت کردن اینکه او انبوهی از موسیقی منتشر نشده در شبکه های اجتماعی را دارد ، تیلر تصمیم گرفت “Inhale” را رها کند تا طرفداران را تا رسیدن آلبوم جدید خود نگه دارد. < blockquote class = "twitter-tweet">

? pic.twitter.com/6uvWAhsemN

– پنجه (brysontiller) 2 سپتامبر 2020

< p> Ro.lexx موزیک ویدیوی هدایت شده “Inhale” را از طریق YouTube از بالا ببینید و آهنگ را پخش کنید ، که توسط Dpat در زیر از طریق Spotify تولید شده است.

< p> در اواخر موزیک ویدیو “Inhale” ، متن روی صفحه ظاهر می شود و به طرفداران اطلاع می دهد که آلبوم جدید او پاییز امسال می رسد. قبل از کنار گذاشتن آهنگ جدید ، تیلر نظرسنجی خود را با طرفداران در توییتر به اشتراک گذاشت و از او پرسید چه زمانی باید آلبوم خود را کنار بگذارد. تیلر True to Self ، دومین آلبوم استودیویی خود را در ماه مه سال 2017 رها کرد.

< p> در اخبار دیگر ، تیلر اخیراً فاش کرد که به مدرسه بازگشت و دیپلم دبیرستان را دریافت کرد. در آن زمان تیلر در توییتر نوشت: “کلاس 2020”. “من هرگز به بازگشت به مدرسه فکر نکردم تا اینکه در مورد اهدافم و چگونگی دستیابی به آنها فکر کردم. گرفتن مدرک دبیرستان مرحله 1 بود ✔️ کالج 100٪ بعدی است. با تشکر از IHS و @ JCPSKY.”

< blockquote class = "twitter-tweet">

pic.twitter.com/ZjAJS1rPlT

– پنجه (brysontiller) 25 ژوئن 2020

< section class = "suitcase-ad">

همچنین

<کنار کلاس =" کنار-پنل ">