به اشتراک می گذارد tiller-inhale “class =” ff-og-image-inserted “>

Bryson Tiller با یک آهنگ و ویدئو جدید.

پس از اذیت کردن اینکه او انبوهی از موسیقی منتشر نشده در شبکه های اجتماعی را دارد ، تیلر تصمیم گرفت “Inhale” را رها کند تا طرفداران را تا رسیدن آلبوم جدید خود نگه دارد. < blockquote class = "twitter-tweet">

😀 pic.twitter.com/6uvWAhsemN

– پنجه (brysontiller) 2 سپتامبر 2020

< p> Ro.lexx موزیک ویدیوی هدایت شده “Inhale” را از طریق YouTube از بالا ببینید و آهنگ را پخش کنید ، که توسط Dpat در زیر از طریق Spotify تولید شده است.

< p> در اواخر موزیک ویدیو “Inhale” ، متن روی صفحه ظاهر می شود و به طرفداران اطلاع می دهد که آلبوم جدید او پاییز امسال می رسد. قبل از کنار گذاشتن آهنگ جدید ، تیلر نظرسنجی خود را با طرفداران در توییتر به اشتراک گذاشت و از او پرسید چه زمانی باید آلبوم خود را کنار بگذارد. تیلر True to Self ، دومین آلبوم استودیویی خود را در ماه مه سال 2017 رها کرد.

< p> در اخبار دیگر ، تیلر اخیراً فاش کرد که به مدرسه بازگشت و دیپلم دبیرستان را دریافت کرد. در آن زمان تیلر در توییتر نوشت: “کلاس 2020”. “من هرگز به بازگشت به مدرسه فکر نکردم تا اینکه در مورد اهدافم و چگونگی دستیابی به آنها فکر کردم. گرفتن مدرک دبیرستان مرحله 1 بود ✔️ کالج 100٪ بعدی است. با تشکر از IHS و @ JCPSKY.”

< blockquote class = "twitter-tweet">

pic.twitter.com/ZjAJS1rPlT

– پنجه (brysontiller) 25 ژوئن 2020

< section class = "suitcase-ad">

همچنین

<کنار کلاس =" کنار-پنل ">

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان