بریسون تیلر آهنگ جدید “همیشه همیشه”

را منتشر می کند همیشه-برای همیشه “class =” ff-og-image-inserted “>

بریسون تیلر از ظهور ادامه می دهد سایه ها با انتشار آخرین تک آهنگ خود ، “همیشه همیشه برای همیشه” ، در روز دوشنبه.

به تهیه کنندگی جی لویی ، تدی والتون و کامئونه ، تیلر با ایده بازی می کند برای همیشه با به تصویر کشیدن موقعیتی که احساسات دو عاشق در یک صفحه نیستند ، به پایان می رسد.

تیلر آواز می خواند: “ای کاش احساسی مثل من داشتی” “احساس می کند من فقط یک سرگرمی هستم / مثل اینکه مرا نمی خواهی رفتار کن … بگو که این کار را برای من انجام دادی و سپس بگو” خداحافظ “.”

اگرچه تیلر آماده حرکت از آنجا است این رابطه یک طرفه ، وی در ادامه توضیح داد که نمی تواند به راحتی عشق خود را رها کند همانطور که شریک زندگی خود احساساتش را رها کرد.

تیلر ادامه می دهد: “من سعی کردم ، واقعاً خسته شدم.” “حالا شما دوباره به ذهن من برگشتید. احساس می کنم زمان – تیک ، تیک ، تیک – در حال عبور است / فکر می کردم این همیشه و برای همیشه است ، فقط تصور کنید چرا به من دروغ می گویی عزیزم؟”

“همیشه برای همیشه” تیلر در ادامه فرو بردن انگشت پا به صحنه است.

اوایل این ماه ، خواننده با تک آهنگ “Inhale” بازگشت. تیلر اولین بار سه سال پیش در حوالی اکران پروژه سال دوم خود به نام “استنشاق” را اذیت کرد. اما از آن زمان به بعد ، تیلر از چشم مردم طفره رفت و ظاهراً از انتشار موسیقی خودداری کرد. اما اکنون به نظر می رسد که برایسون آماده است رسماً به وقفه خود پایان دهد و به هواداران برای صبر و شکیبایی آنها پاداش دهد.

آهنگ جدید “همیشه برای همیشه” برایانسون تیلر را در بالا گوش دهید. او قرار است سومین آلبوم استودیویی خود را در پاییز کنار بگذارد.