Bow Wow Addresses Joie Chavis سابق که با دیدی در حال معاشرت بود

باو واو افکار خود را در مورد رابطه عاشقانه دیدی با جوی چاویس سابقش به اشتراک گذاشته و ناامیدی خود را از دیدن این جفت با هم ابراز کرده است.

Bow Wow این نظرات را در یک مصاحبه طولانی با هشدار بالر، و گفت که رابطه عاشقانه ادعایی این زوج با آنها مورد بحث قرار گرفته است شبیه به مایک ستاره بعد از عکس هایی که دیدی و چاویس در حال بوسیدن در یک قایق تفریحی بودند.

Bow Wow در حدود 50 دقیقه ویدیوی زیر گفت: “او بهتر می دانست.” “من و او، ما در مورد آن بحث کردیم، به من اعتماد کنید.”

در حالی که او از دیدن چاویس در حال قایق سواری با تهیه کننده اذیت شده بود، باو واو اضافه کرد که دیدی ظاهراً او را برای حضور در یک موزیک ویدیو با او دعوت کرده است، که باعث شد او نسبت به وضعیت کمی احساس بهتری داشته باشد.

من و رفیق، ما قطعا نماینده خود را داشتیم، اما من آن را بین خودمان حفظ خواهم کرد. ما آن را همانطور که قرار بود مدیریت کنیم،” بو واو اضافه کرد، “روش و کدی وجود دارد که مردان از آن عبور می کنند و همه می دانند که برخی چیزها خارج از محدودیت هستند. همسران و مادران بچه‌ها فقط چیزهایی هستند که می‌دانید، شما از آن دوری می‌کنید.»

انتقاد سبک از دیدی اندکی پس از آن صورت می گیرد که Bow Wow یکی از بنیانگذاران Bad Boy Records را به خاطر ارائه برخی از بهترین توصیه های حرفه ای خود به او تحسین کرد.

سازنده آهنگ «بگذار تو را نگه دارم» در برنامه Math Hoffa صحبت کرد نظر کارشناس من هفته گذشته و گفت که دیدی زمانی که در تلاش برای تبدیل شدن از ستاره کودک به هنرمند محترم در فضای مجازی دلقک می شد، نزد او آمد.

باو واو (متولد شاد ماس) به تازگی در فیلم تایلر پری در سال 2011 بازی کرده بود. خانواده شاد بزرگ Madea در آن زمان، زمانی که متوجه شد میم‌هایی درباره او در فضای مجازی پخش می‌شوند.

او گفت: «من فکر می‌کنم زمانی که شروع به جستجو در اینترنت با میم‌ها و چیزهای مختلف کردیم، نمی‌توانی از شر چیزهای خاصی خلاص شوی، یا مردم چیزهایی را پیدا می‌کنند و آنها را خنده‌دار می‌کنند. “در آن زمان بود که “خوب، بسیاری از این چیزها خودآزاری است.”

Bow Wow ادامه داد که با شروع به تشدید اوضاع، او در یک مهمانی پیژامه در Diddy در کنار افراد مشهور دیگری مانند Snoop Dogg و Nelly شرکت کرد و اولی او را کنار کشید.

“آن n***a مستقیماً به من گفت: “بیا اینجا، هیچ کار دلقکی انجام نده. باو واو گفت دیدی را به یاد آورد. “نه، شما می دانید که ما با هیچ چیز دلقکی همراه نیستیم. شما تعظیم، n***a. بهتر است برند خود را درک کنید و به اینجا بروید و سر کار بروید. بیا، مرد تو با خودت انجامش میدی برو سر کار ساکت باش، دراز بکش و برو سر کار و ببین چه اتفاقی قراره بیفته.”