Boosie Badazz در سوگ مرگ دالاس رپر Mo3: ‘I’m Lost for Words’

Boosie Badazz در سوگ مرگ دوست خوب و همکار Mo3 خود سوگوار است.

رپر Baton Rouge از طریق توییتر در توییتر به فاجعه پرداخت چهارشنبه ، تنها چند ساعت پس از شلیک مرگبار Mo3 در زادگاهش دالاس: “من برای کلمات # نکته گم شده ام” ، Boosie نوشت. “Mo3 وقتی به آنجا می آیم شما را می بینم.”

Mo3 ، متولد Melvin Noble ، چهارشنبه در حال سفر I-35 بود که یک راننده دیگر از یک وسیله نقلیه پیاده شد و با اسلحه به ماشین Mo3 نزدیک شد. نیروی انتظامی محلی می گوید که Mo3 سپس از ماشین خود پیاده شد و شروع به دویدن کرد ، زمانی که فرد مسلح آتش باز کرد و رپر 28 ساله را کشت. در این حمله قربانی دوم ، یک تماشاگر بی گناه نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفت. فرد حادثه دیده با جراحات غیر تهدید کننده حیات به بیمارستان منتقل شد. گروهبان سخنگوی اداره پلیس دالاس گفت: “مظنون هنوز آزاد است.

” شما به مکان و همه افرادی که می توانستند در اطراف ایستاده باشند یا سایر افراد بی گناهی که ممکن است به شدت زخمی شده باشند فکر می کنید. ” وارن میچل به The Dallas Morning News گفت. “من کلمه ای بهتر برای توصیف آن غیر از” گستاخانه “نمی دانم. منظورم این است که در روز روشن (با) چندین اتومبیل در اطراف. “

این فاجعه کمتر از 9 ماه پس از انتشار Mo3 و Boosie پروژه مشترک Badazz Mo3 خود که شامل ریمیکس” Errybody “بود ، رخ داد. Mo3 ، که گفته می شود با سندیکای موسیقی BadAzz Boosie امضا کرده است ، اغلب به عنوان “Boosie of Dallas” شناخته می شود ، عنوانی که او کاملاً از آن استقبال کرد.

“این یک موفقیت است. این بدان معناست که من سرنوشت دارم افسانه ای شوم. ، “او در اوایل سال جاری به flaunt گفت. “من هم اکنون آن وزن را نگه داشته ام. من Boosie این نسل هستم.

پس از انتشار خبر مرگ Mo3 ، EMPIRE بیانیه ای در مورد مرگ او منتشر کرد.

همچنین