Boosie Badazz می گوید که از مارک زاکربرگ بابت 20 میلیون دلار بخاطر IG Ban شکایت کرده است

Boosie Badazz در حال نبرد قانونی علیه مدیر عامل فیس بوک ، مارک زاکربرگ است.

در یک تحصن اخیر با تلویزیون ولاد، خواننده 38 ساله رپ ادعا کرد که در ماه آگوست به دلیل ممنوعیت انتشار اینستاگرام خود از تیتان فناوری شکایت کرده است. وی ادعا می کند که تصمیم پلتفرم برای غیرفعال کردن حساب خود خسارت سنگینی به فعالیت های تجاری وی وارد کرده است ، به طوری که گویا وی به دلیل 20 میلیون دلار از زاکربرگ شکایت کرده است.

“[Zuckerberg] برخی از مشاغل تجاری من رو به زوال گذاشته است ، بنابراین اکنون از او شکایت کرده ام. او گفت: “اکنون من علیه او شکایت می کنم.” او مرا متوقف کرد و من را به اینستاگرام بازگرداند. و این بر کار من تأثیر می گذارد. “

Boosie ادعا می کند که به دلیل نژاد بودن مورد هدف قرار گرفته است و با اشاره به اینکه موارد دیگری از سیاست های “بدتر” وجود دارد که منجر به غیرفعال شدن دائمی نمی شود.

“این اولین باری است که اینستاگرام من تا به حال بوده است [taken] او گفت: “بنابراین شما می توانید 2 میلیون نفر دیگر اینستاگرام خود را به خاطر کارهای تحقیرآمیزی که انجام داده اند پس دهید؟” … این تبعیض است. مشکلی پیش آمده کسی باید عصبانی باشد زیرا من نام آنها را اشتباه گفته ام و آنها سعی می کنند مرا مجازات کنند. “

وی ادامه داد: “و سیاه پوستان من شروع به گفتن من می کنند ،” بوسی ، این مرد نژاد پرست است. او می داند شما بر جامعه سیاه تأثیر می گذارید و هر روز صبح آنها را لبخند می زنید؟ چرا صفحه شما را به شما پس نمی دهد؟ … او ممکن است سعی کند جلوی لبخند ما را بگیرد ‘… شما خیلی زیاد می روید. “

اینستاگرام ، که در سال 2014 توسط فیس بوک خریداری شد ، به دلیل محتوای صریح جنسی که در پخش های زنده اینستاگرام وی ارائه می شود ، حساب Boosie را غیرفعال کرد. اندکی پس از برداشتن حساب وی ، بوزی ویدیویی را منتشر کرد که در آن از زاکربرگ خواست که صفحه خود را دوباره فعال کند و ادعا کرد که این یکی از بزرگترین منابع درآمد وی است.

وی قبل از تلفظ اشتباه نام زاکربرگ ، در یک ویدیو در ماه آگوست گفت: “من حتی نمی دانم چه کاری انجام داده ام ، اما اینگونه خانواده ام را تغذیه می کنم.” “… ما مارک زاکنبرگر ، هیچ یک از خوانندگان رپ ، هیچ پولی نمی گیریم. من به اینستاگرامم نیاز دارم مارک … به همه گفتم ،” با مارک زاکنبرگر تماس بگیرید. همین حالا نزد او باشید. به او بگویید خواهرم را صدا کند. باید صحبت کنیم من به اینستاگرامم نیاز دارم! من پول مردم را گرفتم که باید پست کنم. “

بوزی همچنین به بنیانگذار میلیاردر فیس بوک 100000 دلار پیشنهاد داد تا حساب خود را پس بگیرد. اما تلاش های او سرانجام ناکام ماند و در نهایت یک حساب جدید و تأیید نشده ایجاد کرد. با این حال ، Boosie می گوید تلویزیون ولاد صفحه جدید وی نیز مورد هدف قرار گرفته است ، زیرا او دیگر نمی تواند از قابلیت پخش زنده استفاده کند.

بوسی می گوید: “من 10 میلیون دنبال کننده داشتم. شما درآمد من را فریب می دهید.” “… من 300 میلیارد دلار شکایت نمی کنم … من فقط 20 میلیون دلار شکایت دارم.”

شما می توانید نظرات کامل Boosie را در بالا بشنوید.

ماه گذشته گزارش شد که خواننده رپ پس از اصابت گلوله در بیمارستان بستری شد مطابق با TMZ ، این مرد 38 ساله در 14 نوامبر در دالاس از ناحیه پا مورد اصابت قرار گرفت. Boosie حدود یک هفته پیش هنگامی که کنسرت حضوری خود را در شکرگذاری در کارولینای جنوبی اعلام کرد ، زخمهای خود را نشان داد.