Boosie Badazz در حال برگزاری کنسرت شکرگذاری است

بوسی باداز علی رغم آسیب دیدگی اخیر در تیراندازی و افزایش ویروس کرونا در سراسر کشور ، در حال برگزاری کنسرت روز شکرگذاری در چارلستون ، کارولینای جنوبی است.

این خواننده رپ که امسال جنجال های زیادی را درباره اظهارات خود درباره دختر تراجنسیتی دویان وید انجام داده است ، گفته می شود در اوایل این ماه در دالاس مورد اصابت گلوله قرار گرفت. در پستی در اینستاگرام که نشان می دهد بچه های او روی ترامپولین ها و زمین بسکتبال بازی می کنند ، پای آسیب دیده رپ را می توان در یک باند مشاهده کرد. به نظر می رسد که جراحات وی و شیوع ویروس کرونا ، مانع از نمایش وی در یک باشگاه در چارلستون شود.

وی در پستی که روز چهارشنبه به اشتراک گذاشت نوشت: “من فردا شب روی صحنه خواهم بود و به کل شهر بزرگ شهر نیاز دارم که آواز 4 کلمه را بخواند.” او همچنین اعلام کرد که یک رویداد جداگانه جشن تولد را روز شنبه ، 28 نوامبر برگزار خواهد کرد. به نظر نمی رسد گسترش COVID-19 در کل سال 2020 باعث کند شدن Boosie بیش از حد شود ، به ویژه برگزاری یک مهمانی استخر در ماه جولای.

فعالیت اخیر وی در اینستاگرام ، که از زمان ممنوعیت پروفایل اصلی وی در اوایل سال جاری ، یک حساب کاربری جدید است ، باعث شده است که وی بارها توضیح دهد که از ماه گذشته بر اثر اصابت گلوله درد داشته است. گزارش های اولیه به دروغ نشان می داد که پس از این حادثه ممکن است مجبور به قطع پا شود ، اما به نظر می رسد که او اکنون در حال اصلاح است و انتظار می رود که بهبود یابد.