Boosie Badazz در حالی که عزادار از دست دادن پزشکش است فاش می کند که عاری از سرطان است

Boosie Badazz عاری از سرطان است.

خواننده رپ باتون روژ روز سه‌شنبه برای جشن گرفتن این خبر در اینستاگرام رفت و در عین حال فاش کرد که اخیراً متوجه شده است که “دکتر/جراح” او سال گذشته بدون اطلاع بوسی درگذشت.

بوسی نوشت: «تمام شب بیدار ماندم و برای این نتایج دعا کردم. «بدون سرطان! خداوند [is] عالی است، اما او [TESTS] همیشه ایمان شماست!» “[I] امروز آماده ملاقات با پزشک/جراح سرطانم بودم، اما به من گفتند که سال گذشته فوت کرده است. متشکرم [you]دکتر وود، به خاطر اینکه همیشه باعث می‌شود که وقتی از پا افتاده بودم بخندم. [You] ما بهترینیم.”

Boosie با به اشتراک گذاشتن یک داستان قبل از جراحی ادامه داد که نوع مردی که پزشک او بود را نشان می دهد.

او گفت: «به یاد می‌آورم وقتی قبل از جراحی گریه می‌کردم، سرم را مالیدید. از من می‌پرسی چرا گریه می‌کردم، به من گفتم که UI به تمام کارهای اشتباهی که در زندگی‌ام انجام داده‌ام فکر می‌کند، گفتی آقای بوسی، خدا می‌بخشد، نگران نباش، من بیشتر از شما عمل‌های جراحی انجام داده‌ام. کنسرت انجام داد.»

بوسی در سال 2015 به سرطان کلیه مبتلا شد. در آن دسامبر، او پس از انجام یک عمل جراحی موفقیت‌آمیز که سرطان را از کلیه‌اش خارج کرد، وضعیت خود را به اطلاع طرفداران رساند. ماه‌ها بعد، بوسی افرادی را که ادعا می‌کردند خواننده رپ واقعا سرطان نداشته است، انتقاد کرد.

او در آن زمان در اینستاگرام نوشت: “من از این دمدمی مزاج های احمق که می گویند من سرطان ندارم خسته شده ام و برای من DM می فرستند که چرا دروغ می گویم که سرطان دارم.” “کسی که می خواهد در مورد چیزی جعل یا دروغ بگوید، نه من، نه یک چیز واقعی، به دلیل دیوانه شدن من برای من دعا کردم / متوجه نشدم / خوب یک هفته بعد از جراحی من این اسکار سرطان من است (حقایق) “