Boosie Badazz به خودارضایی در حمام هواپیما اعتراف کرد

Boosie Badazz در حین صحبت در مورد متهم شدن Desiigner به قرار گرفتن در معرض ناشایست پس از خودارضایی در یک پرواز اخیر، کمی بیش از حد به اشتراک گذاشت.

“پس او فقط خنگ شد؟” بوسی در مصاحبه با VladTV، همانطور که توسط HipHopDX رونویسی شده است، پرسید. “بله، آیا او با آن بالا رفت [flight attendant]? … اوه، او فقط جک کرد؟ اوه لعنتی کرد او باید به آن بیمارستان لعنتی برود. … من با دیزاینر لعنت می کنم، اما او باید الاغش را به آن بیمارستان ببرد.”

دیزاینر اواخر ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد به یک مرکز بهداشت روانی مراجعه کند، درست چند روز پس از اینکه در مورد مبارزات شخصی خود در حین اجرای برنامه در خارج از کشور صحبت کرد. هنرمند “پاندا” در استوری اینستاگرام خود نوشت که قبل از اینکه اعتراف کند در “چند ماه گذشته” خوب نبوده است، از اقدامات خود در داخل هواپیما شرمنده است.

بوسی پس از فراهم کردن دو سنت خود از وضعیت دیزاینر، لحظه ای را از دست نداد و فاش کرد که یک بار به حمام یک هواپیما رفته است تا در طول یک پرواز طولانی، میل جنسی خود را برطرف کند.

“دیک من در هواپیما سخت می شود – یک سفر طولانی با هواپیما بود، دیک من نیز در هواپیما سخت می شود.” او گفت. “برو تو حمام برو بیرون. قبلا انجامش دادم برو تو حمام برو بیرون … لعنتی درست کردم. و شما هرگز در هواپیما سوار نشدید؟ … من یک روز داشتم توییتر را تماشا می کردم، آن عوضی بود – مرد، من در توییتر بودم، رفتم و در حمام به گندم زدم.