Bhad Bhabie برچسب “پدوفیل” را در رابطه با رئیس رابطه کتک می زند

بهاد بابی در دفاع از رئیس کیف صحبت می کند.

این رپر 20 ساله روز پنجشنبه در توییتر به اتهامات شکارچی جنسی علیه سوسا پرداخت. این اتهامات این هفته پس از حضور Bhabie در این شبکه مطرح شد بالا کم با EmRata پادکست، جایی که او در مورد رابطه گذشته خود با Keef صحبت کرد.

شایعات دوستیابی در سال 2020، زمانی که بابی زیر سن قانونی بود و کیف حدود 24 ساله بود، در اطراف هنرمندان شروع به چرخش کرد. با این حال، بابی به مجری برنامه امیلی راتاجکوفسکی گفت که این رابطه تا 18 سالگی شروع نشده بود – جزئیاتی که باعث شد برخی فکر کنند که او اینطور بوده است. آراسته بابی از آن زمان این اتهامات را “آسف بی احترامی” خواند و تاکید کرد که کیف سزاوار برچسب پدوفیل نیست.

او در توییتی نوشت: «صبر کنید من دیوانه گیج شدم. 20 و 27 عجیب است اما 30 و 37 اینطور نیست؟ این که کسی را پدوفیل خطاب کنید فقط برای ترول کردن یا چرندگویی نیست. این بی احترامی است. من نمی توانم این کار را تحمل کنم اما از آن دسته افرادی نیستم که اجازه بدهم نام کسی با دروغ خراب شود. مرده اون لعنتی.»

BB به اتهامات CK می پردازد

بابی تکرار کرد که زمانی که رابطه اش با کیف شروع شد بزرگسال بود، اما اعتراف کرد که زمانی که او زیر سن قانونی بود با هم آشنا شدند.

او در توییتی نوشت: «فقط قبل از اینکه او من را قبل از 18 سالگی می‌شناخت، به این معنی نیست که اینطور بوده است. «همه نمی‌فهمید که ما چطور هستیم و این بدان معنا نیست که او هم مرا آرایش کرده است. من در حال حاضر در یک رابطه جدید و خوشحال هستم. من اهمیتی نمی دهم که به مزخرفات ادامه دهم، اما امروز با من و شخصیت های سوسا بد بازی شد. من با آن خوب نیستم.»

بهاد بابی برای پست خبری توییت کرد
تصویر از طریق توییتر
bhad bhabie توییت برای پست خبری
تصویر از طریق توییتر
bhad bhabie توییت برای پست خبری
تصویر از طریق توییتر

همچنین در بالا کم پادکست، بابی فاش کرد که شش خالکوبی به Chief Keef اختصاص داده است – از جمله یکی از نام خانوادگی، حروف اول و تولد او – که اخیراً آنها را پنهان کرده است. وقتی از بابی پرسیده شد که چرا جوهر را از بین برده است، بابی به میزبان گفت که او به سادگی “از چرندیات او خسته شده است”.

من فقط از توهم بودن خسته شده ام. او قبل از اینکه اضافه کند که او و Keef هرگز یک کالای رسمی نبوده اند، گفت. «می‌توانم بگویم که ما خیلی نزدیک بودیم، اما یک دقیقه است که او را می‌شناسم… احساس می‌کنم به نوعی اشتباه می‌کنم، زیرا بدون قافیه یا دلیل بیرون رفتم. منظورم این است که من کمی دلیل داشتم اما مثل این بود که “لعنتی، عوضی، تو فقط با من صحبت نکردی؟” من نمی خواهم اینجا بنشینم و او را در حالت انفجار قرار دهم… من واقعاً قبول کردم و گفتم واقعا او را دوست داشتم.»

گفتگوی کامل Bhad Bhabie/Emily Ratajkowski را در زیر بشنوید.