Bhad Bhabie اعتراف می کند که شش خالکوبی اصلی از زمانی که با هم قرار داشتند داشته است

Bhad Bhabie فاش کرد که شش خالکوبی اختصاص داده شده به Chief Keef از زمانی که به طور غیررسمی در سال 2020 شروع شد، دارد و گفت که قصد دارد آنها را حذف کند.

بابی در مصاحبه ای در مورد روابط خود با خواننده رپ شیکاگو صحبت کرد بالا کم با Emrata پادکست و گفت که در طول مدت کوتاهی که با هم داشتند، او موفق شد شش خالکوبی اختصاص داده شده به Keef جمع کند.

او گفت: “من یک پسر دارم که توانسته شش بار، پنج یا شش بار به آن برسد.” “بنابراین، من تولد رئیس کیف، نام خانوادگی، نام، نام مستعار او، و “CK” روی مچ پایم دارم، سپس نام خانوادگی او را همینجا دارم. در واقع، من فقط روز تولد او را پوشش دادم، و سپس روی گوشم “So” و سپس “Keef” روی مچ دستم است.

وقتی از او پرسیده شد که چرا تصمیم گرفت تولد کیف را پنهان کند، او اضافه کرد که به این دلیل است که او “از چرندیات او خسته شده است.”

من آنها را حذف می کنم. من فقط از توهم بودن خسته شده ام. “من خیلی از آن گذشته ام.”

بهاد بابی بیشتر در مورد رابطه خود صحبت کرد و اعتراف کرد که او یکی از اولین عشق های زندگی او بود.

Bhad Bhabie گفت: “این یک دوره طولانی بود.” اما توضیح داد که آنها با هم نبودند. اما من می‌توانم بگویم که ما خیلی نزدیک بودیم. اما نمی‌دانم، یک دقیقه است که او را می‌شناسم.»

او اضافه کرد که زمان با هم بودن آنها “مزخرفه” بود که او هرگز نباید با آن درگیر می شد و گفت که او کسی بود که “بدون قافیه و دلیل” کنار رفت. او فاش کرد که در زمان رابطه 18 ساله بوده است – کیف در ماه اوت 28 ساله می شود.

این افشاگری پس از آن منتشر شد که بابی اخیراً در ماه فوریه در توییتر ابراز عشق به سوسا کرد، اما اعتراف کرد که می‌داند که او نمی‌تواند او را تحمل کند.

او پیش از این نوشت: «همه شما بروید به کیف بگویید متاسفم و دوستش دارم» و پیش از این اضافه کرد: «او از من متنفر است، خیلی خوب است که برگردم.»

در یک اسکرین شات گرفته شده توسط آکادمیک، او همچنین توییت کرد و حذف کرد: “6x sosa روی من خالکوبی شده است، تنها چیزی که من همیشه دوستش خواهم داشت!”

در جای دیگری از این مصاحبه، خواننده رپ فلوریدا گفت که از 16 سالگی شروع به جراحی پلاستیک کرده است و بعداً اضافه کرد که فقط 4000 دلار برای روکش های جدید هزینه کرده است.

من دو راند داشتم [silicone] او اعتراف کرد که در 16 سالگی شوت های الاغی انجام داد. «تا زمانی که شروع به افزایش وزن کردم، هیچ شکلی به بدنم پیدا نکردم. من حدوداً در عرض دو هفته 25 پوند اضافه کردم. به تازگی اتفاق افتاده. نمی دانم چطور شد. من هرگز سینه هایم را درست نکرده ام من فیلر لب مصرف کرده ام.»

Bhad Bhabie سالهاست که به خاطر ظاهرش مورد انتقاد قرار گرفته است. او اخیراً پس از به اشتراک گذاشتن چند سلفی در اینستاگرام در نوامبر گذشته به «ماهی سیاه» متهم شد. منتقدان به رنگ پوست تیره‌تر از حد معمول و لب‌های بزرگ‌تر بابی اشاره کردند و بابی به استوری اینستاگرام خود پاسخ داد و مدعی شد که قبل از گرفتن عکس‌ها از فونداسیون سبک استفاده کرده است.

او روی عکس آرایش خود نوشت: “قاب بسته شد”.