اهدا می کند donation “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

بیانسه از طریق بنیاد BeyGOOD خود روز چهارشنبه اعلام کرد که 1 میلیون دلار بودجه اضافی برای کمک به مشاغل کوچک متعلق به سیاه پوستان اهدا کنید.

BeyGOOD با همکاری NAACP در ماه ژوئیه برای راه اندازی صندوق تأثیر مشاغل کوچک مشکوک ، که هدف آن” کمک به تقویت مشاغل کوچک و اطمینان از توانمندی اقتصادی مشاغل سیاه است “با ارائه تعدادی از 10 هزار دلار کمک بلاعوض به مشاغل ، به ویژه در آتلانتا ، هوستون ، لس آنجلس ، مینیاپولیس و نیویورک ، که در ماه های اخیر بسیار تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته است.

صندوق تأثیر مشاغل کوچک مشکوک به کمک های مالی مورد نیاز برای فرقه ای از صاحبان مشاغل کمک می کند که تا حد زیادی توسط برنامه محافظت از پرداخت ناکام ماندند. طبق انجمن صنفی مشاغل کوچک ، 14 درصد از مشاغل انتخاب کردند که در برنامه وام خود نژاد را مشخص کنند. از آن گروه ، 1.9 درصد وام ناچیز به مشاغل تحت مالکیت سیاه پوستان داده شد ، در مقابل 83 درصد اعطای وام به صاحبان یک شخص سفیدپوست.

مشاغل رستوران گزارشات مبنی بر اینکه كمتر از 49،000 شركت رستوران دار 150،000 دلار یا بیشتر وام PPP دریافت كرده اند. فقط 130 مورد به عنوان مشاغل متعلق به سیاه پوستان ذکر شده است.

بیانسه همچنین در آوریل با همکاری مدیرعامل توییتر جک دورسی # کوچک شروع به همکاری 6 میلیون دلار برای خدمات بهداشت روان برای کارگران ضروری در شهرهای منتخب کرد. “در شهرهای بزرگ ما ، آفریقایی-آمریکایی ها تعداد نامتناسبی از کارگران در این مشاغل ضروری را تشکیل می دهند ، و آنها به پشتیبانی بهداشت روانی و مراقبت های سلامتی شخصی ، از جمله آزمایش و خدمات پزشکی ، مواد غذایی و تحویل مواد غذایی ، چه در زمان بحران و چه پس از آن نیاز دارند. ، “بیگود در بیانیه ای گفت.

<کنار کلاس = "کنار-پنل">

پست جدید  Three 6 Mafia's Juicy J و DJ Paul با 6،45 میلیون دلار دادخواست نقض حق نسخه برداری

You missed

همسر عجیب دکتر دره گفته می شود حساب بانکی شرکت را “تخلیه” کرده است. us20nphbbhfpwxiyl7an / dr-dre-nicole-young “class =” ff-og-image-inserted “> ادعا شده است که Record One ، شرکتی است که توسط دکتر دره و همسر بیگانه اش نیکول یانگ تأسیس شده است ، حساب بانکی آن توسط” جوان “نابود شده است. TMZ گزارش می دهد نامه ای که وکلای دادگستری برای استودیوی ضبط Record One ، که آنها در سال 2015 با هم تاسیس کردند ، خطاب به یانگ ادعا می کند که یانگ ماه گذشته 363،571.85 دلار از حساب بانکی شرکت خارج کرده است. وكیل اد مک فرسون یک فتوکپی از چک را به نامه متصل کرد که حاوی امضای وی و مقدار دقیق مندرج در نامه است. مک فرسون در ادامه وی را به “اختلاس جنایی آشکار و غیرقابل توجیه در وجوه شرکت” متهم کرد. در و شریک دیگر شرکت Record One LLC ، لری چتمن ، خواستار آن شده اند که یانگ پول را حداکثر تا سپتامبر پس دهد. 29. در این نامه اضافه شده است كه یانگ در خارج كردن پول از حساب به ظاهر بدون هشدار به شركای دیگر ، وظایف امانتداری خود را با Record One نقض كرده است. اگر وی پول را پس ندهد ، وكلا گفتند كه آنها علیه او پرونده قضایی خواهند كرد. این خبر تنها چند روز پس از ادامه روند طلاق یانگ و دره ، با ادعای وی برای مارک های تجاری را که به طور مخفیانه در اختیار داشتند ، فقط به نام او منتقل کردند. وی گفت: “چگونه شخصی می تواند با بی اعتنایی به حقوق قانونی وی ، با همسر و همسر 24 ساله خود كه به تبدیل وی به یك شخص مشروع و مورد احترام تجارت و همچنین مادر فداكار و سخت كوش سه فرزندش با چنین بی تفاوتی و زن ستیزی رفتار می كند ، رفتار كند؟” شکایت ده صفحه ای در مورد این موضوع خوانده شده است. “این علائم تجاری ارزشمند در طول ازدواج آندره با نیکول ، که همزمان با سالها موفقیت آندره در صنعت موسیقی بود ، تشکیل شد.” برایان فریدمن ، وکیل وی ، ادعای جدید علیه خود را “درجه پایین” خواند بدلکاری روابط عمومی “به این دلیل” که وی به جرم تلاش برای تقلب از نیکول از اموال جامعه که حق آن را دارد ، مورد جلب و شکایت قرار گرفت. ” یانگ در اواخر ماه ژوئن درخواست طلاق از Dre را داد و به دنبال 2 دلار است. ماهیانه یک میلیون در حمایت همسر موقت. ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان را نیز مشاهده کنید