بیانسه 1 میلیون دلار برای کمک به مشاغل کوچک سیاه مالک

اهدا می کند donation “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

بیانسه از طریق بنیاد BeyGOOD خود روز چهارشنبه اعلام کرد که 1 میلیون دلار بودجه اضافی برای کمک به مشاغل کوچک متعلق به سیاه پوستان اهدا کنید.

BeyGOOD با همکاری NAACP در ماه ژوئیه برای راه اندازی صندوق تأثیر مشاغل کوچک مشکوک ، که هدف آن” کمک به تقویت مشاغل کوچک و اطمینان از توانمندی اقتصادی مشاغل سیاه است “با ارائه تعدادی از 10 هزار دلار کمک بلاعوض به مشاغل ، به ویژه در آتلانتا ، هوستون ، لس آنجلس ، مینیاپولیس و نیویورک ، که در ماه های اخیر بسیار تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته است.

صندوق تأثیر مشاغل کوچک مشکوک به کمک های مالی مورد نیاز برای فرقه ای از صاحبان مشاغل کمک می کند که تا حد زیادی توسط برنامه محافظت از پرداخت ناکام ماندند. طبق انجمن صنفی مشاغل کوچک ، 14 درصد از مشاغل انتخاب کردند که در برنامه وام خود نژاد را مشخص کنند. از آن گروه ، 1.9 درصد وام ناچیز به مشاغل تحت مالکیت سیاه پوستان داده شد ، در مقابل 83 درصد اعطای وام به صاحبان یک شخص سفیدپوست.

مشاغل رستوران گزارشات مبنی بر اینکه كمتر از 49،000 شركت رستوران دار 150،000 دلار یا بیشتر وام PPP دریافت كرده اند. فقط 130 مورد به عنوان مشاغل متعلق به سیاه پوستان ذکر شده است.

بیانسه همچنین در آوریل با همکاری مدیرعامل توییتر جک دورسی # کوچک شروع به همکاری 6 میلیون دلار برای خدمات بهداشت روان برای کارگران ضروری در شهرهای منتخب کرد. “در شهرهای بزرگ ما ، آفریقایی-آمریکایی ها تعداد نامتناسبی از کارگران در این مشاغل ضروری را تشکیل می دهند ، و آنها به پشتیبانی بهداشت روانی و مراقبت های سلامتی شخصی ، از جمله آزمایش و خدمات پزشکی ، مواد غذایی و تحویل مواد غذایی ، چه در زمان بحران و چه پس از آن نیاز دارند. ، “بیگود در بیانیه ای گفت.

<کنار کلاس = "کنار-پنل">