Bad Bunny تک آلبوم جدید “Yo Visto Así” را در “Fallon” اجرا کرد

به دنبال انتشار آلبوم جدید Bad Bunny تور اِلتیمو دل موندو، هنرمند پورتوریکوئی در نمایش امشب با بازی جیمی فالون روز پنجشنبه برای اجرای تک آهنگ “Yo Visto Así”.

او با فالون در مورد مفهوم پشت جلد آلبوم و اولین بازیگری اش صحبت کرد Narcos: مکزیک. Bad Bunny همچنین بازی ای را انجام داد که مجبور بود دستورالعمل های کارهای عادی را در برنامه Auto-Tune تئاتر بخواند.

Bad Bunny به تنهایی “Yo Visto Así” را بازی کرد ، احتمالاً به این دلیل که اخیراً آزمایش COVID-19 مثبت شد. از آنجا که تایید شد وی ویروس را پس از اجرا در گرمی های لاتین در 20 نوامبر گرفتار کرده است ، پس از دو روز مجبور شد عملکرد خود را در جوایز موسیقی آمریکا لغو کند.

صحبت از “Yo Visto Así” شد ، Bad Bunny همچنین موزیک ویدیوی پر ستاره آهنگ را رها کرد که می توانید در زیر ببینید.

تور اِلتیمو دل موندو سومین آلبوم سال Bad Bunny است که برای آن تعدادی از هنرمندان برجسته از جمله Rosalía ، ABRA و Jhay Cortez را به خدمت گرفت. آخرین پروژه به دنبال انتشار YHLQMDLG در ژانویه و Las Que No Iban a Salir در ماه می. او برای خود برنده یک گرمی لاتین بهترین بازی Reggaeton شد YHLQMDLG آهنگ “Yo Perreo Sola” و نامزد گرمی بهترین پاپ لاتین یا آلبوم شهری در روز سه شنبه شد. به طور کلی، تور اِلتیمو دل موندو چهارمین آلبوم خواننده است.