Bad Bunny آلبوم جدید “El Último Tour Del Mundo” را به اشتراک می گذارد

تور اِلتیمو تور دل موندوچهارمین آلبوم Bad Bunny از راه رسیده است.

به ازای دو بار نامزد دریافت جوایز گرمی ، تور El imoltimo تور دل موندو (آخرین تور جهان) هم شخصی ترین و هم بلند پروازانه ترین کار خلاقانه او را نشان می دهد. این آلبوم در دوران قرنطینه نوشته و ضبط شده است و از تولیدات مگ ، تینی ، کریس جدی ، گبی موزیک و … برخوردار است.

Bad Bunny همچنین مجموعه ای از رده های برتر از جمله Rosalía ، ABRA و Jhay Cortez را جمع آوری کرده است. در همین حال ، La Paciencia به عنوان مهندس ضبط بار دیگر در آلبوم جدید است.

آلبوم جدید 16 قطعه ای را از طریق Spotify در زیر پخش کنید:

اولین انتشار آلبوم با اولین ویدیوی رسمی “Yo Visto Asi” تکمیل می شود. این فیلم به کارگردانی Stillz با ستارگان مهمان مانند Karol G ، Ricky Martin ، Ruby Rose ، Sofia Vergara و … انباشته شده است. زیر را زیرچشمی کنید:

در ماه فوریه ، Bad Bunny پر از مجموعه های مشترک را به اشتراک گذاشت YHLQMDLG، که در نهایت توانست به کسب بهترین آلبوم پاپ لاتین یا آلبوم شهری در گرمی 2021 برسد. این در ماه مه با انتشار غافلگیرانه از Las Que No Iban a Salir تلفیقی.

در اوایل این هفته ، یک نماینده برای Bad Bunny به آسوشیتدپرس گفت که آزمایش این هنرمند برای COVID-19 مثبت بوده است. در آن زمان ، نماینده اضافه کرد ، او “هیچ علائم عمده ای” را نشان نمی دهد. در این ماه اولین بازیگری Bad Bunny نیز به عنوان بازیگر اعلام شد که قرار است بخشی از فصل سوم پیش رو باشد Narcos: مکزیک.