Baauer & HOLLY “Just Enough” میکس

هنگامی که ما برای اولین بار بحث در مورد این ترکیب را از Baauer و HOLLY شروع کردیم ، حتی به چیزی شبیه “بله ، آلبوم دوم Baauer سیاره دیوانه است به زودی یک آلبوم نامزد گرمی خواهد شد. “این سایه نیست ، اما با همه اتفاقات در سال 2020 ، به سختی به خاطر می سپرد که نشان های جایزه و این نوع تحسین ها همچنان ادامه دارد. همه آن واقعیت های توزیع شده ، این وضعیت را بسیار بزرگ می کند معامله.

Baauer منحصراً به مجتمع Complex می گوید: “من خیلی نامزد گرمی افتخار می کنم.” “این پروژه تلاش عظیمی از مردم بود ، و من به همه آنها بسیار افتخار می کنم. HOLLY یکی از افرادی است که لب به لب کرد. او تا زمانی که شما سرگرم باشید ، به من می گفت و چیزهایی ایجاد می کند با افرادی که دوستشان دارید ، انجام کاری درست را انجام می دهید. 2020 سال عجیبی بود … و انتشار یک آلبوم در تمام آشوب ها ایده آل نبود ، گاهی اوقات بیهوده به نظر می رسید ، و به دست آوردن این شناخت پس از سختی های واقعاً باعث افتخار و سپاسگزارم می شود “

HOLLY به همان اندازه هیجان زده بود: “این نامزدی یک چیز زیباست که باید ببینید! بائر عشق و تلاش زیادی را برای این پروژه صرف کرد بنابراین دیدن اینکه او در سطح گرمی شناخته شده است و دیدن خوشبختی او شگفت آور است! من واقعاً خوشحالم همچنین ، زیرا این باعث توجه بیشتر به پروژه می شود و افراد بیشتری قادر به گوش دادن به چنین قطعه هنری شگفت انگیزی خواهند بود. این همچنین اولین بار است که پروژه ای که من در آن کار کردم نامزد دریافت جایزه گرمی می شود و این کار را با یک دوست خوب مثل بائور آن را حتی بیشتر خاص می کند! “

مقدس
تصویر از طریق پدرو لئوته

زندگی چگونه کار می کند خنده دار است ، درست است؟ در مدارهای تولیدکننده ، فقط می توانید کسی را با برچسب سازنده آنلاین به مدت چند سال بشناسید و ناگهان در حال پیوند دادن و قرار دادن موسیقی در کنار هم هستید. “فقط کافی” را بخوانید ، برنامه HOLLY با Baauer که در ماه سپتامبر از طریق HARD کاهش یافت. “هالی به یاد می آورد ،” وقتی سال گذشته با هری معروف به بائاور در نیویورک روبرو شدم ، او به من ایده های دوتایی داد تا روی آنها کار کنم و “فقط کافی است” یکی از آنها بود. من واقعاً از این ایده بسیار هیجان زده شدم زیرا این مرا به یاد مرحله دوبله می انداخت صدایی که من در سال 2010 به آن گوش می دادم ، و من واقعاً تمایل داشتم که آن صدا را تلنگر کنم و آن را در یک صدای باس آینده نگرانه مخلوط کنم. در مورد نام آهنگ ، نام نسخه اصلی از قبل “Just Enough” بود ، بنابراین من فقط اینطور نامگذاری شود ، و من فکر می کنم نام خوبی است زیرا اتفاقات زیادی در این آهنگ رخ می دهد و به حدی می رسد که احساس می کنید “فقط کافی است”. “

هرچند که “فقط کافی است” نبود. این مسیر بخشی از سفری است که این جفت شدن را از طریق گرمی ها طی می کند … با یک گودال توقف برای ترک این ترکیب جشن. Baauer و HOLLY با عنوان همکاری HARD خود ، تعدادی از تولیدات را شامل می شوند ، از جمله تولید حرارت منتشر نشده و تولیدات مشترک برای CL ، رمیکس های TOKiMONSTA و موارد دیگر. در حالی که سریع با Baauer برخورد می کنید ، آن را در زیر پخش کنید – لیست کامل آهنگ موجود در SoundCloud ما.

مجتمع: چهار سال از آخرین باری که ما شما را جلب کردیم گذشته است ، یعنی چهار سال از ابتدای ورود ما می گذرد ، آا. چه مدت از آن زمان صرف کار روی آن شد سیاره دیوانه است؟
بائور: حدود یک سال ، از جمع آوری همه دموها با هم تا زمان انتشار.

در آن زمان ، قسم می خورم که اشاره کردید که عنوان پروژه های شما نام شما را بازی می کند. من می توانم تصور کنم که چه چیزی باعث این امر شده است ، اما آیا می توانید در مورد اینکه آیا الف) قرارداد نامگذاری هنوز یک امر مهم است و ب) اگر چنین باشد ، صحبت کنید ، چه عواملی باعث ایجاد این تغییر شده است؟

حق با شماست! از آنجا که اولین EP من نامیده شد ب، و آلبوم من AA، می خواستم با نسخه بعدی تماس بگیرم تو، سپس ER بنابراین من فقط نام خود را هجی می کنم. من این طرح را رها نکرده ام! آنچه باعث تغییر شد ، فقط صدا و احساس آلبوم و جهت داستانی بود که من در هنگام ضبط ایجاد کردم. تا وقتی همه چیز تمام شد ، کنار هم آماده شوید و برای یک اسم آماده شوید ، تو احساس خوبی نداشتم

هر چند این فقط یک آلبوم نیست. این بیشتر شبیه یک پروژه / جهان کاملاً تحقق یافته است. آیا ایده همیشه برای بود سیاره دیوانه است بزرگتر از فقط یک آلبوم باشد؟

آره. من از همان ابتدا می دانستم که می خواهم جهانی بسازم ، نه فقط یک آلبوم بسازم. من همیشه دوست داشتم در دنیاها گیر بیفتم و عاشق بزرگ شدن کتاب و فیلم باشم ، بنابراین این راهی برای تلاش برای ساختن جهانی بود. ساخت موسیقی سرگرم کننده است ، اما کار با یک رسانه تصویری برای مطابقت با هر آهنگ دو برابر سرگرم کننده است.

آهنگ های مورد علاقه ای در آلبوم دارید؟ اگر چنین است ، کدام یک و چرا؟

آنها همه نوزادان من هستند ، بنابراین انتخاب مورد دلخواه سخت است. چیزی که مدام به آن برمی گردم “گروه” است ، زیرا به نوعی کاملاً صدا و نگرش بائور را در بر می گیرد. دسته ای از صداهای عجیب و غریب که به نظر نمی رسد باید با هم تعلق داشته باشند ، ریتم های بی نظمی … من به اینکه چقدر عجیب است ، افتخار می کنم.

HOLLY نامی است که من کمی در آن دیده ام ، اما دیدم که کار شما با او فقط در یک سال گذشته ادامه داشته است. درباره چگونگی ارتباط شما و اینکه در رابطه شما با HOLLY چه مشکلی وجود دارد ، صحبت کنید سیاره دیوانه است به روشی که او انجام داد؟

بله ، من هالی را چند سال در اطراف دیده بودم و هر وقت به تولیدات او گوش می دادم ذهنم دمیده می شد. آنها به نظر دیگران نمی رسیدند. آنها هرج و مرج داشتند که من واقعاً دوستشان داشتم. ما به این سو و آن سو پیام می دادیم ، و من پرسیدم که آیا او می خواهد با یکی از قطعاتی که برای آلبوم انتخاب کردم ، خراب شود. مثل او یک ساعت طول کشید و او چیزی کاملاً دیوانه وار را پس فرستاد. بنابراین من از او خواستم که با دیگری ، و دیگری mess

آیا شما دو نفر مطالب بیشتری در راه دارید؟

آره. از زمان همه گیر شدن ، من در Twitch جریان پخش می کردم در حالی که تولید می کردم و به طور قابل توجهی تولید کردم. اکنون فقط یافتن راه های جالب و جالب برای انتشار آن است.

شما همچنین روی تعدادی از مطالب مربوط به بازی های ویدیویی کار کرده اید ، مخصوصاً برای فیفا 2020 و GTA V. آیا در حین قرنطینه بازی هایی انجام داده اید؟ اگر چنین است ، چه چیزی بیشتر اوقات غیرکاری شما را اشغال کرده است؟

راستش من بازی نمی کنم. من عاشق اتلاف وقت هستم اما بازی احساس نمی کند روش درستی است که برای من انجام می شود. من در زمان شروع قرنطینه چند بازی بدست آوردم اما نتوانستم خیلی دور شوم. گرچه من عاشق بازی های ویدیویی هستم. فکر می کنم دوست دارم دیگران بازی کنند

بزرگ همان. خارج از کار خود با HOLLY ، آیا آهنگ هایی دارید که قبل از پایان سال 2020 رها شده باشند یا برای سال 2021 بهم پیوسته باشند؟

بله ، من یک مخلوط از چیزهایی را که در Twitch درست کرده ام جمع می کنم. ضربات خنده دار احمقانه فوق العاده خشن – به نظر من بهترین نوع.