Anuel AA شرکای Ethika در مجموعه لباس زیر جدید است

مارک سبک زندگی اتیکا به تازگی اعلام کرده است که با یک خواننده رپ و خواننده پورتوریکویی ، آنوئل AA برای یک مجموعه لباس زیر جدید پیوست.

آخرین همکاری با یک هنرمند برای این برند که در گذشته با افرادی مانند لیل وین و میک میل کار کرده است ، شامل لباس های بوکسور مردانه ، لباس کوتاه پسرانه و یک سوتین ورزشی است. با فریاد کشیدن بر روی جامعه آنوئل AA با برج های “Torres de Sabana” که روی موارد حک شده است ، مجموعه همچنین دارای امضای وی ، “Hasta La Muerte” است.

آنوئل آ.ا. “وقتی اسپیف [Ethika’s Latin curator Carlos ‘Spiff TV’ Suarez] فرصتی را برای من فراهم آورد تا اولین هنرمند لاتین باشم که با آنها همکاری می کند ، این احساس را به من ایجاد کرد که انگار هر کاری امکان پذیر است. آنها سالها بخشی از جنبش هیپ هاپ بوده اند و برای اولین همکاری من می خواستم یک شریک زندگی به دنیای خود بیاورم. من از اینکه اولین شریک لاتین آنها هستم بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم صبر کنم تا طرفدارانم ببینند که ما چه آینده دیگری خواهیم دید. “

این مجموعه هم اکنون از طریق وب سایت اتیکا و فروشگاه های FoodAction در سراسر کشور در دسترس است. “مت کوک” مدیرعامل اتیکا افزود: “آنوئل برای ما یک خانواده است و سالهاست که هست.” “ما مدتی است که منتظر فرصتی برای کار با او هستیم و هیجان زده ایم که سرانجام آن را به واقعیت تبدیل خواهیم کرد. خلاقیت و اشتیاق نسبت به هر چیزی که به آن اعتقاد داشته باشد و این قطعاً در سری Signature های او نشان داده شده است. ما خوشبخت هستیم که با چنین نیروگاهی مانند آنوئل به بازار لاتین حرکت می کنیم.

در اینجا درباره اتیکا اطلاعات بیشتری کسب کنید و عکسهای موارد دیگر را در زیر بررسی کنید.

اتیکا -۱
تصویر از طریق اتیکا
اتیکا -2
تصویر از طریق اتیکا
اتیکا -3
تصویر از طریق اتیکا
اتیکا 4
تصویر از طریق اتیکا
محصول-شات-1-اتیکا
تصویر از طریق اتیکا