فینالیست فصل 1 سریال “American Idol” ، نیکی مک کیبین ، با شماره 42

عبور کرد

فینالیست فصل اول سریال American Idol ، نیکی مک کیبین ، در سن 42 سالگی درگذشت.

افراد نزدیک به خانواده مک کیبین می گویند TMZ که مرگ نیکی ناشی از آنوریسم مغز است. به دنبال حادثه اولیه ، مک کیبین در حال پشتیبانی از زندگی بود تا اینکه در ساعت 3 صبح روز یکشنبه از کمک خارج شد. سپس مقامات اعلام كردند كه او مرده و اعضای بدنش را برداشتند.

مک کیبین در سال 2002 در American Idol ظاهر شد ، جایی که به دلیل حضور کلاسیک راک مورد تشویق قرار گرفت. او بیشتر بخاطر کاور آهنگ آلانا مایلز به نام “مخمل سیاه” به یادگار مانده است. وی همچنین آهنگهایی از استیوی نیکس ، آلانیس موریست ، ملیسا اتریج و جانیس جاپلین را اجرا کرد.

مک کیبین پس از جاستین گوارینی و برنده نهایی ، کلی کلارکسون در این مسابقات سوم شد. پسر 15 ساله او ، تریستان لانگلی ، نیز در سال 2014 برای نمایش ممیزی کرد و به هالیوود راه یافت ، اما فاصله را طی نکرد. مک کیبین همراه با American Idol در Fear Factor، Battle of the Network Reality Stars ظاهر شد و همچنین جنگ های خود را با سو substance مصرف مواد در مشهور Rehab و Sober House به ثبت رساند. توسط خانواده اش هنگام مرگ American Idol همچنین بیانیه ای در مورد درگذشت مک کیبین صادر کرد.

“نیکی مک کیبین استعدادی باورنکردنی بود و ما از خبر درگذشت وی بسیار ناراحت و ناراحت هستیم. او بخشی از خانواده American Idol ما بود و واقعاً از دست خواهد رفت.” “قلب و دعاهای ما در این دوران سخت به خانواده و دوستانش می پردازد.”